Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ипотетично..

Публикувано от BGcode 
Re: Ипотетично..
08-05-2008 - 20:31:54
и тези смешки от рода на: затрупан съм със сделки, вярвайте ми са крайно съмнителни.

ако звучиш малко по-умерено може да постигнеш по-голямо внимание.

Re: Ипотетично..
08-05-2008 - 21:52:55
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> и тези смешки от рода на: затрупан съм със сделки,
> вярвайте ми са крайно съмнителни.
>
> ако звучиш малко по-умерено може да постигнеш
> по-голямо внимание.
>

Питай го как като е затрупан със сделки намира време да е модератор и да пише километрични постове като този на предната страница winking smiley
Re: Ипотетично..
08-05-2008 - 22:03:13
аз му предложих да ми продаде парцела на яз.Батак пък той неще

приблизително 15 декара по 20Е ако ми ги продаде колко комисионна ще вземе

аз до сега не съм чул човек така с лека ръка да отказва пари

ако ми ги продаде ще му дам още 40 Декара да продава и две къщи в Батак


А местата наистина са много хубави,не че са мои



Re: Ипотетично..
09-05-2008 - 12:27:24
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> и тези смешки от рода на: затрупан съм със сделки,
> вярвайте ми са крайно съмнителни.
>
> ако звучиш малко по-умерено може да постигнеш
> по-голямо внимание.
>
>


Приятелю последните два поста където си измисляш мои изказвания къде точно ги прочете или просто на момента си ги измисли?
И ти точно да говориш за "умерено" с тези 300 евра и ти точно да ми казваш на мен, че аз се излагам...незнам, незнам, но ме напушва смях извини ме, но прекаляваш. :ami:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Ипотетично..
09-05-2008 - 12:35:38
avatar
igra4 Написал:
-------------------------------------------------------
> аз му предложих да ми продаде парцела на яз.Батак
> пък той неще
>
> приблизително 15 декара по 20Е ако ми ги продаде
> колко комисионна ще вземе
>
> аз до сега не съм чул човек така с лека ръка да
> отказва пари
>
> ако ми ги продаде ще му дам още 40 Декара да
> продава и две къщи в Батак
>
>
> А местата наистина са много хубави,не че са мои
>
>


Приятелю "играч" ето сега чуваш как с "лека ръка отказвам ПАРИ"

clap: clap: clap:

Аз имам достатъчно ангажименти в София, а и дори те попитах за параметрите на имота ти - но ти не ми отговориsmiling smiley Жив и здрав да сиsmiling smiley


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Ипотетично..
09-05-2008 - 16:12:57
Продавач тук ще ти напиша дословно днескашно заглавие от притурката на Пловдивският труд

заглавие

ЖИЛИЩАТА ДЪРЖАТ ЦЕНИ ,КЛИЕНТИ НЯМЯ

Пазарът на недвижими имоти е в застой в очакване евентуално на по-ниски цени.Това са констатациите на част от брокерите под тепетата,Предлагането е голямо търсенето,почти никакво

Синдромът на високите нива на цените трудно може да бъде формулиран и още по-трудно обяснен.
Факт е обаче постъпателното покачване на цените не само на новото строителство но и на панелните жилища до нива ,които отблъскват копувачите

Очевидан факт е пренасищането на пазара с новоизградени имоти,които търсят своите нови собственици.В същото време строителството продължава с пълни темпове

Затишието в момента е като пред буря.Цените стоят все така високи но от агенциите очакват това да не продължи дълго.Вконтекста на кризата с рисковите кредити в недвижими имоти в Америка,която неподмина и големи европейски банки ,се развива и кредитерането у нас .
Кредитния ресурс в България вече има по-висока цена,лихвите се вдигат и това води до отрезвяване и въздържание,тъй като не е ясно процесите до къде ще стигнат
От друга страна инфлацията,обявена официално като 15% реално означава падане на цените
Факт е вече буквалното падане на цените на новото строителство по морето което стигна 500Е за квадратен метър
Разклатеният пазар като цяло кара кандиткуповачите да се въздържат от сделки в изчакване на по-ясни условия

Ясно че в София ще удържите до последно, но мисля че и вас няма да ви подмине
Дори мисля че при вас ще е най-зле положението когато ви удари кризата,поради факта само че към софия имаше най-много приток на хора през годините точно заради строителството
Представи си кво ще стане ако крашне 20% от отрасала
Най-малко 100 000 на улицата
А тва ще стане
Вервай ми



А за парцелеа прати ми на ЛС мейла си и ще ти пратя скиците и подробни обяснениа

Re: Ипотетично..
09-05-2008 - 23:53:48
И край на задръстванията и миекането :}
Re: Ипотетично..
10-05-2008 - 00:05:46
те софиянци покрай толкова мякащи и те се размякяха spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход