Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ъ-ъ-ъ,давайте акъл!

Публикувано от мушмурок 
Ъ-ъ-ъ,давайте акъл!
27-04-2008 - 17:44:46
Здравейте,

С брат ми имаме панелка в Дружба-2,която искаме да продадем.Намерихме брокер,който без да идва на оглед,сложи цена от 80 000 евро.Панелката по документ е 79 кв/м,но незнайно как се оказа 94...разкарах го брокера,беше прекалено въодушевен,а и съм претенциозна.

Искам да си купя жилище,да има 2 спални,да е на що-годе нормално за живеене място...изведнъж много хора почнаха да ми дават акъл-не продавай,не купувай,цените ще скочат,ще паднат,новото строителство е гадно,панелките са гадни,София е гадна,брокерите до един са мошеници,новото строителство има мухъл,старото се рути...

Аз като не разбирам от топлоизолация и хоросан,какво да правя?Просто искам да си продам едното жилище,да взема заем и да си купя друго.Трябва ли да си нося ролетка като ходя на огледи?Кои райони бихте ми препоръчали?А строителни фирми?А брокери?За колко време би се продала панелката в Дружба,ако и се сложи реална цена СЛЕД ОГЛЕД-сиреч,има ли търсене тук?Мога да отделя към 80 000 евро за жилище-препоръчайте ми...по сайтовете намерих обяви за безумни дупки на безумни цени.Един от многото съветници ми пусна мухата,че за тези пари можело да се купи и читава къщичка,аз такова нещо не видях по прегледаните обяви,ама знам ли?Помагайте,хора,поне да знам,че съветвате от някакъв опит,а не от дочуто по новините.
Re: Ъ-ъ-ъ,давайте акъл!
27-04-2008 - 17:57:51
Обървни се към големите агенции за имоти. Адрес, Явлена ... Хората ще ти дадът съвет, ще ти направят оглед, ще ти предложат реална цена. Евтино вече няма, аи да да има е некачественно.

Къща можеш да си купиш на около 50 км. от София за около 30-40 хиляди евро. Купуваш и една кола и си екстра. Ще пътуваш но пък ще си на много по-чист въздух
Re: Ъ-ъ-ъ,давайте акъл!
27-04-2008 - 18:16:57
kuzmanin Написал:
-------------------------------------------------------
> Обървни се към големите агенции за имоти. Адрес,
> Явлена ... Хората ще ти дадът съвет, ще ти
> направят оглед, ще ти предложат реална цена.
> Евтино вече няма, аи да да има е некачественно.
>
> Къща можеш да си купиш на около 50 км. от София за
> около 30-40 хиляди евро.
Купуваш и една кола и си
> екстра. Ще пътуваш но пък ще си на много по-чист
> въздух
>
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> ----------
> Недвижими имоти | Имот в София и околностите

..........................................................................
къща за 30 000 - 40 000 евро на 50 км си е неразумна инвестиция !
ако е на тази цена-няма да е къща !
а бензин по 2.20 литъра,а 60 000 км на година???
амортизации.....време за път........след 3 год нов автомобил ???????????
къща да - но на 20 км , само че на тази цена , най - много луксозен клозет на 20 км
Re: Ъ-ъ-ъ,давайте акъл!
28-04-2008 - 16:06:55
купи парцел (до 50 000 с възможост за регулация) и строй извън града.
за 30 000 евро ше вдигнеш къща 150 квадрата.
Re: Ъ-ъ-ъ,давайте акъл!
28-04-2008 - 21:30:17
Идеята е дбра, само дето парцел за 50000 и къща от 150 м2 за 30000 е при цени от преди 3 години smiling smileysmiling smiley
Re: Ъ-ъ-ъ,давайте акъл!
28-04-2008 - 21:59:10
зависи къде е парцела.

а за строежа - един приятел строеше миналото лято за англичани по морето и му излизаше квадрата 100 евро ама ти щом казваш...
Re: Ъ-ъ-ъ,давайте акъл!
29-04-2008 - 11:32:29
avatar
Продавай панелката и си купувай къща до 30-40км

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Ъ-ъ-ъ,давайте акъл!
29-04-2008 - 13:00:40
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> зависи къде е парцела.
>
> а за строежа - един приятел строеше миналото лято
> за англичани по морето и му излизаше квадрата 100
> евро ама ти щом казваш...

Е тва ще да е било с морски пясък, китайско желязо и най долнопробните тухли.
И с църни мангали за бачкатори smiling smiley

Re: Ъ-ъ-ъ,давайте акъл!
29-04-2008 - 13:03:14
avatar
И парцел на обезщетениеsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход