Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

cenite padali, ai,ai,ai!!!

Публикувано от emiliano 
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 20:15:06
Ох,изтормози ме с тая шльоковица! Ако ти трябва помощ за кирилицата- само кажи!

I men me drazni...no PC e "deduchka starii" i ne jelae da piche na kirilica...sadbawinking smiley))
A kolkoto do vaprosat po koyto si pichem...gledam i ostanalite obyavi...i cenite sa sravnitelno blizki...Ima i drug moment...priyatelyat mi kazva, che idvat dosta hora na ogled, no daje i ne pravyat predlojenie za cena...? winking smiley
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 20:26:21
[www.imoti.net]продажба-Тристаен-апартамент-Русе-Център--enno-876995.html
Не не ме разбирай погрешно исках да ти подскажа,
> че щом го няма тук апартамента обявен...е кофти за
> потенциалните му клиенти. Предполагам агенцията на
> продавача трябва да питаме, но той да му мисли аз
> помогнах с каквото можах
Tuk bil winking smiley samo edno ne moga da razbera ...zachto go obyavyavat po- dva razlichni nachina...? Tova samo me navejda na tajnata misal, che brokerite sa dosta svoevolni v obyavite (ne obvinyavam nikoy ot tuk pichechtite!!!)
Kamelia - NAISTINA sajelyavam za latinicata!winking smiley
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
15-04-2008 - 21:41:10
cenite padali, ai,ai,ai!!????>>>>>>Написал emiliаnо,че и тема отворил....

цитат> Оркид дивелъпмънтс груп" започва реализацията на най-новия си проект във Варна - 16-етажна луксозна сграда с жилищна, офисна и търговска част. Това съобщи по време на символичната първа копка на проекта изпълнителният директор на компанията Офер Мирецки. Жилищната част е планирана на 10 етажа с общо 107 апартамента. Половината от тях ще бъдат с две спални и две бани, а останалите - с една спалня и ателиета. Апартаментите ще бъдат завършени по БДС с луксозно изпълнени общи части. Цената им ще започва от 1700 евро/кв.м, съобщи Мирецки, който очаква както български купувачи, така и чужденци.
Interesnoto e ce ve4e e i prodal 6 apartamenta na zeleno, kuku i asen nali cenata padaha zashto tozi lud covek iska 1700 evro na kvadrat i po lubopitno zashto ima hora koito ne cetat vashtite prognozi i my gi plashtat??? zashto zashto????
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
А ето това как ще го коментирате?

Строително-инвестиционната компания Orchid Developments, чиито акции се търгуват на Лондонската борса, отчете загуба преди данъци в размер на 3,14 млн. евро за 2007 г., което според компанията е отражение на мащабното и развитие и маркетинг дейностите през годината.

За 2006 г. година тя беше отбелязала нетна печалба в размер на 3,4 млн. евро.

Orchid обявява, че може да пристъпи към продажбата на някои от своите активи като хотела "Явор" във Варна. Очакваната цена за продажбата на хотела е 9,85 млн. евро като от Orchid очакват, че сделката по продажбата му ще бъде финализирана през юни 2008 .

Приходите от дейността на хотела през 2007 г. са били на стойност 600 хил. евро в сравнение с 900 хил. евро година по-рано.

[www.investor.bg]



Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход