Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

cenite padali, ai,ai,ai!!!

Публикувано от emiliano 
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 18:11:15
Иначе може да го рекламират някои брокери на 86кв.м, но реално толкова ли са?

Ako ne me laje pametta, beche 76 kvadrata a 10 te otgore sa za tavana (koyto e tochno nad apartamenta) a za tova zachto ne e v bazata danni na imoti net ???Ne moga da znam... ne sam az prodavachat. No vaprosat si ostava otvoren...winking smiley
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 18:15:57
avatar
Не не ме разбирай погрешно исках да ти подскажа, че щом го няма тук апартамента обявен...е кофти за потенциалните му клиенти. Предполагам агенцията на продавача трябва да питаме, но той да му мисли аз помогнах с каквото можахsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 18:18:54
Daje i da razbera nyakogo pogrechno - obiknovenno s "dumi prosti" uspyavame da dostignem do konsensus...winking smiley
chte mu predam da ya sloji v bazata danni na Imoti net.
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 18:27:34
avatar
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> Не не ме разбирай погрешно исках да ти подскажа,
> че щом го няма тук апартамента обявен...е кофти за
> потенциалните му клиенти. Предполагам агенцията на
> продавача трябва да питаме, но той да му мисли аз
> помогнах с каквото можах

Виж,сега! И без да е тук офертата,ще се продаде бързо,стига цената да е в рамките на пазарната за града и района.
Жилището може да е чудесно направено и сградата да е на добро място,но дали входът е добре поддържан и ремонтиран? Има ли асансьор,или трябва да драпаш пеша до последния етаж? Таванът е хубаво нещо,но е таван и да го включваш в квадратурата е некоректно. Балкона- също,особено ако не е лоджия. Така че,остават два точни параметъра- 76кв.м. апартамент на цена 85-90 000Е. Ако всички останали апартаменти със сходни характеристики,които са на пазара са по-евтини,то просто цената на това жилище е надута. И се съмнявам да са го направили брокерите,защото нямат интерес да рекламират безрезултатно вече 5 месеца........ smoking smiley
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 18:29:47
Между другото не открих в имот.бг апартамент с описание като това на 5-етаж 86кв.м за 90 000 евро.
Na 4 etaj dvustaen...Edno rozovo, zeleno...i nyakakvo "oranjeveechto" drugo kato cvyat...))) tam e!winking smiley
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 18:38:37
avatar
polo75 Написал:
-------------------------------------------------------
> Между другото не открих в имот.бг апартамент с
> описание като това на 5-етаж 86кв.м за 90 000
> евро.
> Na 4 etaj dvustaen...Edno rozovo, zeleno...i
> nyakakvo "oranjeveechto" drugo kato cvyat...)))
> tam e!


Значи,хем е двустаен,хем без асансьор,не знам като как са докарани 76кв.м. - по нотариален акт ли са така?- но дори и да са точни,я виж какво излиза на кв.м.! confused smiley
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 18:55:23
аз не съм от спорещите
макар да подържам мнение 4е хубавите имоти винаги ще имат цена
преди окло 4ас един приятел ми звънна за "далавера"
апартаменти на сл.бряг 350 евро на квадрат
подробности не знам,утре ще разпитам и при пове4е инфо ще пиша
а някои от вас 4ул ли е нещо
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 19:42:46
[www.standartnews.com]

Алоооо, какви са тия глупости от миналата година?!...
Днес е 14.04.2008 , а не 2007 или може би 2006...
Е на това му се вика манипулация! Сигурно е писано от някой някога и дори е било истина, но публикуването му сега е опашата лъжа!
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 19:51:20
Значи,хем е двустаен,хем без асансьор,не знам като как са докарани 76кв.м. - по нотариален акт ли са така?- но дори и да са точни,я виж какво излиза на кв.м.!

Az ne sporya za tova kak i zachto sa dokarani cenite i kvadratnite metri...(vapreki che sa obyaveni ot brokera) a pitam spored vas (horata ot profesiata) na kolko moje da zamine edin takav imot ...i nay-veche za kolko vreme? winking smiley


Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 20:04:16
avatar
polo75 Написал:
-------------------------------------------------------

> Az ne sporya za tova kak i zachto sa dokarani
> cenite i kvadratnite metri...(vapreki che sa
> obyaveni ot brokera) a pitam spored vas (horata ot
> profesiata) na kolko moje da zamine edin takav
> imot ...i nay-veche za kolko vreme?

Ох,изтормози ме с тая шльоковица! Ако ти трябва помощ за кирилицата- само кажи!
А за апартамента- да почне да намалява цената,като се съобрази с всички параметри, които изредихме. Като влезе в границите,като напише честно квадратурата,клиент ще се намери бързо.


Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход