Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

cenite padali, ai,ai,ai!!!

Публикувано от emiliano 
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 14:38:03
А за наемите, какво ще кажете??? Там определено вече се вижда, че падат smiling smiley ..
Егаси "инвестицията" - 300Е на месец за тристаен, който си купил за 150 000 минимум....

Горките чужденци.. къде им е 20% възвръщаемост eye popping smiley
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 14:54:12
Дънди, аз искам да те питам нещо: ти примерно решаваш да си продаваш апартамента, на колко ще го пуснеш, а? Под пазарните цени ли, на 200 евро ли? айде недейте ми говори кой е алчен и кой не, щото точно ония дето си изкарват старите коптори на пазара ламтят да лапнат най-много...

Love is all around
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 15:00:01
Ами, ако наистина реша да го продавам, естествено, ще се съобразя с пазарните цени... Обаче, агенцията като вдигне още цената, той ще стане непродаваем... А аз ще си чакам ли, чакам парите...

Но в момента говорим за ситуация, която започва да се различава от нормалната...
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 15:02:54
avatar
putsov Написал:
-------------------------------------------------------
> Дънди, аз искам да те питам нещо: ти примерно
> решаваш да си продаваш апартамента, на колко ще го
> пуснеш, а? Под пазарните цени ли, на 200 евро ли?
> айде недейте ми говори кой е алчен и кой не, щото
> точно ония дето си изкарват старите коптори на
> пазара ламтят да лапнат най-много...

Онези,с "копторите",определят цените си на базата на това,което виждат по вестници и списания,и чуват и гледат по телевизията! Когато разберат,че за 50кв.м. чиста площ,на шпакловка и замазка,и на тапа, "инвеститорите" искат да им платиш като за 70кв. и то по 1000Е/кв.м...........колко според теб трябва да искат? При това, жилищата им са издържали на изпитанията през годините и стените им не са падали......... smiling smiley

Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 15:02:58
и да иска някои да продаде на евтино-извинете 4е се намесвам
пак ще държи цена защото после с парите от продажбата нищо не може да си купи
не само жилище а по принцип
ако го продаде 100кв.м по 300евро =30 000 евро -наи много една кола
и тя след 4-5 год амортизирана
затова хората държат цени а не от ал4ност
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 15:07:21
путцов не се притеснявай, много хубаво, че достъпа до пари ще става по труден така хората много ще внимават и ще обмислят всичко по 10 пъти и старите коптори никой няма да ги купува и ще си изчезнат сами от пазара!!!
наемите са интересни да, аз скоро си правих сметката че с 2 гарсониери по 50 квадрата в борово и лозенец до районния съд дадени под наем мога да наема 4 стаен до интерпред и да ми останат 100 евро за текущи разходи :} :}
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 15:10:00
камелия, ти си ясна, престани вече...знаем ти тезата, инвеститорите са виновни за всичко...

Love is all around
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 15:19:55
Застой на пазара за недвижимите имот в Източна Европа изнервя чуждите инвеститори :

"Що се отнася до България – едва 30 жилища в ски курорта Банско са били продадени на чужденци през миналия месец. През февруари 2006 година продадените имоти са били над 200. Цената на имотите в Банско се понижават с между 8 и 12%."
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 15:54:38
През януари имотите в привлекателните части на румънската столица Букурещ се продават за средно 1000 евро на квадратен метър. Това обаче е с 12% по-евтино спрямо същия период на миналата година, сочат данните на агенциите за недвижими имоти в страната.
---------------------------
ха, че то в Румъния било евтиния по българските стандарти. Интересно ми е как смятат квадратурата. Да не се окаже че в Румъния цените са 50 процента по-ниски от Бг при двойно по-високи доходи и че вече са паднали 12 процента (според горната статия).

Сега напълно сериозно: тука има няколко души който се нуждаят от медицинска помощ. Въобразяващи и сънуващи в делимирум скокове на имоти в Бг забележете още 5-6 години с по 15 процента на година.

Вярно е че при такава дезинформация от страна на управляващите е нормално да има заблудени хора. Пищещите тук обаче имат претенции и в повечето случай са интелигентни хора. Не се излагайте да вярвате на лъжи из пресата, само тази седмица министъра на икономиката излъга като циганин за инвестициите а вчера писаха че имало ръст на английските инвестиции в Бг със 70 (?) процента.





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-14 15:55 от kuku987.
Re: cenite padali, ai,ai,ai!!!
14-04-2008 - 16:01:59
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> През януари имотите в привлекателните части на
> румънската столица Букурещ се продават за средно
> 1000 евро на квадратен метър. Това обаче е с 12%
> по-евтино спрямо същия период на миналата година,
> сочат данните на агенциите за недвижими имоти в
> страната.
> ---------------------------
> ха, че то в Румъния било евтиния по българските
> стандарти. Интересно ми е как смятат квадратурата.
> Да не се окаже че в Румъния цените са 50 процента
> по-ниски от Бг при двойно по-високи доходи и че
> вече са паднали 12 процента (според горната
> статия).
>
> Сега напълно сериозно: тука има няколко души който
> се нуждаят от медицинска помощ. Въобразяващи и
> сънуващи в делимирум скокове на имоти в Бг
> забележете още 5-6 години с по 15 процента на
> година.
>
> Вярно е че при такава дезинформация от страна на
> управляващите е нормално да има заблудени хора.
> Пищещите тук обаче имат претенции и в повечето
> случай са интелигентни хора. Не се излагайте да
> вярвате на лъжи из пресата, само тази седмица
> министъра на икономиката излъга като циганин за
> инвестициите а вчера писаха че имало ръст на
> английските инвестиции в Бг със 70 (?) процента.
>
>
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 04/14/08
> 03:55PM от kuku987.


Къде ни сравняваш с румънците...те са толкова напред от нас!даже сега Мерцедес си правят завод там, а Нокиа вече си направиха!!!!!!!
И икономически и политически са много по-напред и имат много по-големи чужди инвестиции и интереси, и то главно в производството, а ние чужд голям инвестирор в производството нямаме...само строителство и търговия...е няма да стане така!!!
А и до колкото знам румънците си смятат чистата жилищна площ, а не като нас-плащаш за 80 м2, а живееш в 60...плащаме общите площи и терасите на цени като за идеални!!!Мисля, че и от това идва поне 10% разлика в цената!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход