Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени по реални сделки с имоти в София

Публикувано от Splendente 
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
17-04-2008 - 12:47:15
отдавна съм предложил да се въведе понятието тоалетен бокс, което по подобие на понятието кухненски бокс не бъде оттделено със стена от холо-хухня-спалнята. Българинът е олигофрен, пак ще вземе заем за цял живот и ще се научи да пръцка по-тихо, ако останялите членове на семейството спят. :}
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
17-04-2008 - 12:48:42
38кв.м. Левски с А14, 38кв.м. с общите и мазето 51,5кв. - 50 000Е
eto oshte edna misha dypka na 3 puty po gadno miasto ot manastirski livadi no coveka si go e haresal i si go e kupil, moje puk tova da my e samo sex kvartirata a inace da ima oficialen apartamnent do narodnia teatyr ot 180 kvadrata :} :}
jores a s ipote4en kredit li go kupiha???? :} :} :} tova e vajno za analizite na asen i kuku!!!!! smiling smiley smiling smiley
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
17-04-2008 - 12:58:17
цък
цък
цък

Направо не е истина!! Българинът е една жалка и тъпа отрепка :g: smiling smiley
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
17-04-2008 - 13:07:27
avatar
madcat Написал:
-------------------------------------------------------
> цък
> цък
> цък
>
> Направо не е истина!! Българинът е една жалка и
> тъпа отрепка


Да разбирам ли,че ти не си българин?
Би ли превел написаното на "матерния" ти език на български?
Все пак трябва да знаем какво е предизвикало "свещения" ти гняв........... smoking smiley
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
17-04-2008 - 13:39:02
Мadcat, евала!

Ето тук нещо от същия сайт – едностаен с отделна кухня, площ 27 м2, но на посочената скица (последната снимка) чистата квадратура излиза повече от 27 м2 (това е, защото санитарните площи се смятат на по-нисък % квадрати), а ако смятат и общите части както тук, ще дойде над 40 м2. Цената е 13600 за 27 м2. Сградата е санирана. Готово е за живеене, има ламинат, вградена кухня, обзаведена баня, има и маси за тенис на двора. Има централно отопление и добра инфраструктура наоколо.
[www.immobilienscout24.de]

Тоест, това е като стая без кухня (щото ме съмнява да има отделна кухня) за 50 000 Е в Левски, само че близо 4 пъти по-евтино и в район с добра инфраструктура и готово за живеене. Какво повече да си говорим.




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-04-17 13:41 от 74ydur.
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
17-04-2008 - 14:14:15
samo deto e v Berlin, a na coveka my triabva v kvartal Levskismiling smiley)))) :} :} edin problem ot 2500 kilometra!!!No puk kato se pokaje na balkona v Levski moje da vijda samoletite na Lufthansa za germany i da si me4tae za vashite ofertysmiling smiley))))) :} :} :}
ZASHTO KOGATO EDIN GLYPENDER NA PAZARA VYRSHI GLYPOSTI I KUPUVA KRETENII NIE TRIABVA DA MY SE VYZMYSHTAVAME????????
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
17-04-2008 - 14:40:39
emiliano Написал:
-------------------------------------------------------
> samo deto e v Berlin, a na coveka my triabva v
> kvartal Levski)))) edin problem ot 2500
> kilometra!!!No puk kato se pokaje na balkona v
> Levski moje da vijda samoletite na Lufthansa za
> germany i da si me4tae za vashite oferty)))))
>
> ZASHTO KOGATO EDIN GLYPENDER NA PAZARA VYRSHI
> GLYPOSTI I KUPUVA KRETENII NIE TRIABVA DA MY SE
> VYZMYSHTAVAME????????



А защо не?!?То си е за възмущение...даже аз го съжалявам този олигофрен, който ще купи тая кутийка в Левски!!!

Re: Цени по реални сделки с имоти в София
17-04-2008 - 14:59:12
Не съм чел цялата дискусия, но последните постове ме подсетиха за митингите покрай финансовите пирамиди. Толкова народ се полакоми и после се намериха хора да излязат на площада да настояват държавата да им върне парите т.е. всички данъкоплатци да сме солидарни с глупостта им.
Та и сега нямам нищо против глупаците, но при условие да не искат после съвкупния данъкоплатец да се намесва. А като гледам политиците, я Сидеров, я ББ, я някой нов хайдут ще яхне вълната...и тихо и незабележимо ще потекат нашите левчета за да се прави някой на социален...
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
17-04-2008 - 16:12:01
Искам да допълня, че като строителство и екстри офертата на общия фон е супер /три четири етажни сгради с ограден парцел контр. достъп и т.н. жилището е с две самостоятелни помещения но без балкон изложения юг/изток/север. Сравнено с панелките за 50 и хиляди евро си е направо топ оферта.
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
17-04-2008 - 16:15:24
74ydur Написал:
-------------------------------------------------------
> Мadcat, евала!
>
> Ето тук нещо от същия сайт – едностаен с отделна
> кухня, площ 27 м2, но на посочената скица
> (последната снимка) чистата квадратура излиза
> повече от 27 м2 (това е, защото санитарните площи
> се смятат на по-нисък % квадрати), а ако смятат и
> общите части както тук, ще дойде над 40 м2. Цената
> е 13600 за 27 м2. Сградата е санирана. Готово е за
> живеене, има ламинат, вградена кухня, обзаведена
> баня, има и маси за тенис на двора. Има централно
> отопление и добра инфраструктура наоколо.
>
>
> Тоест, това е като стая без кухня (щото ме съмнява
> да има отделна кухня) за 50 000 Е в Левски, само
> че близо 4 пъти по-евтино и в район с добра
> инфраструктура и готово за живеене. Какво повече
> да си говорим.
>
>
>
>
> Редактирано 2 пъти, последният път 04/17/08
> 01:41PM от 74ydur.


Има отделна кухня иначе тази цена щеше да е невъзможна
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход