Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени по реални сделки с имоти в София

Публикувано от Splendente 
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
14-04-2008 - 10:29:12
avatar
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------
> "Започваш и ти (да минем на "ти"?) като някои
> политици да лавираш разнопосочно без да казваш
> нищо конкретно и съществено."
>
> Браво, Splendente, веднага го усети Продавача,
> веднага


Злостъре дай ми 5000 евро и ще ти кажа къде да инвестираш така, че след година да имаш 3 по 5000 евро печалба winking smiley Безплатните консултации се правят в случай, че човека от когото се искат е благоразположен сещаш ли сеsmiling smiley? Били ме "усетили" е хайде успех с усещанетоsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
14-04-2008 - 10:41:44
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> камелче и да не приемаш и да приемаш (независимо
> от честототата на радиовълните и обхвата ти), в Бг
> ще има финансов апокалипсис.
> Ти се мъчиш да убедиш тука хората че по света може
> да има криза а в Бг - не.

Нищо подобно не правя! Ако все още не си разбрал,то е защото просто не искаш да се простиш с ролята си на последна инстанция. Наистина ставаш смешен. Пееш едно и също,без да се опиташ да направиш сериозен анализ. Игнорираш данните,които ти дават хора,занимаващи се с НИ,не отговаряш на въпроси,които не ти изнасят.
Това,че ненавиждаш България и българите,си е лично твой проблем, но неистовите ти писания за апокалипсис по схемата "Щом в САЩ отделят газ,у нас ще отделим фекалии" са тъпи.
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
14-04-2008 - 10:52:30
Хей продавач остави спленденте да се вслушва в съветите на които си иска, всеки сам си действа на пазара взима икономически решения и си плаща за това!!!Тя щом смята че цените ще паднат нека продължи да чака и да си купи на 10 евро квадрат друг не иска да чака и пазарува на нива 1000 евро още днес!!наивно е ако някой си мисли че чрез форум може да манипулира пазара - гледам че в нотариата опашките за вписвания са си същите и за пред великден пазара си е съвсем нормален, анализаторите от америка и канада въобще не са наясно колко много скрити и неотчетени в никакви статистики пари се въртят тук, отзи ден на изложението за яхти в експоцентъра кипеше такова оживление на повечето щандове на вносители и се сключваха сделки, не ми приличаха на гладни и отчаяни хора тези които пазаруваха яхти по 300-400 хиляди евро))) :} после минах през метро да си взема италиянски сладоледчета на ALGIDA много са вкусни и на касата пред мен имаше 4 човека на никой сметката не беше под 200 лева и то за продукти за седмица, така че никаква криза не виждам аз!! е някой ще каже ми пенсионерите с 80 лева ами те тези икономически актори просто не присъстват на пазара, те присъстват в социалната служба, така че тези които купуват и продават не са се притеснили от нищо, до нас на бул. българия един строител от кота нула сега е на акт 15 и са му останали само 3 апартамента от 40, но мисълта ми беше че от кота нула до завършен вид вдигна 4 пъти цената със стъпка от по 12-15 процента, сигурен съм че сега накрая и да реши спешно да ги продаде и да смъкне цената с 50% пак ще е на супер далавера))) :} :} :}
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
14-04-2008 - 16:16:31
emiliano

това, че сме държава на далаверите, схемите и на мръсните пари е ясно на всеки....но не е причина да няма надут балон. И причината е точно тези далавери, схеми и мръсни пари. Една държава не се гради върху 2-3% собственици на хиляди апартаменти, хотелчета, яхтички и лимузинки. Ако ще и сметки за 10 000 на седмица да правят в Метро. ЕС много ясно показаха, че пари няма да видим докато не се справим именно с тези мафиоти, просто ония не желаят със своите пари да хранят международните и българските мафиоти. Има два варианта:

1. Идва на власт някое решително правителство с подкрепата на ЕС и започва разправа с далаверите, машинациите и мръсните пари. Как? Много просто, цивилизованите хора отдавна са открили топлата вода. Някой чичико паричко или 20 годишен пикльо си купува симпатична яхтичка на споменатото от теб изложение. Веднага до него цъффат служители на правоохранителните органи - данъчни, антимафиоти, поне половин дузина комисии и го питат учтиво "Добър ден, откъде имате 500 000 за яхта?" "Амиииии...на приятелката ми са /или на баба, дядо, фирмата ми и прочие" И оттам нататък възелът се разплита с бабата , дядото, приятелката милионери и супер мощната фирмичка -ревизии, прокурорски проверки, арести, запори, възбрани и т.н. На Ал Капоне са му описвали даже и коланите от крокодилска кожа и са му искали квитанции за платените суми за тях. И го вкарват в затвора.

2. Нещата си остават така - мръсните пари се препират, мафиотите си правят по 200 фирми за недвижими имоти и си купуват и продават имоти, изкуствено надути, за да узаконят кинтите от наркотрафика, проституцията и др. Държавата я кара на автопилот, всеки ден скандали и борби сред полити1еските и икономически кланове, инфраструктура йок, евросубсидии йок, младите се изнасят, старите измират, циганите вилнеят, банките натискат малкото честни, но наивини българи, решили да създадат семсйство в 2-стаен коптор за 100 000 евро минимум. Фирмите на светло фалират, защото цените на ресурсите растат, няма работна ръка, има държавен рекет и мафиотски удари под кръста. Накрая единственото нещо, което остава в България са хиляди построени коптори със собственици една малка прослойка мафиоти мултимилионери и техните политически слуги и 2-3 милиона българи, активни посетители на здравните заведения и социални служби. ^Тогава тези имоти или трябва да излязат на пазара или да се събарят цели сгради и хотели /за последните е сигурно!/. А може и на циганите да ги раздадат, безплатно. Държава от латиноафрикански тип с активна социална функция.


Абе и при двата варианта ще падне голямо пукане!
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
14-04-2008 - 21:06:30
така е за съжаление. Гледат хорицата как мафиотите карат ферарита и си купуват яхти и се мислят за богати.

и коментарите на вестниците са: 'българите са богати', имат в предвид себе си естествено.

Като оня лаф за партийния секретар: казал човека, хайде да работим хора за децата ни, той имал в предвид техните деца на партийците а не на хората.

Re: Цени по реални сделки с имоти в София
14-04-2008 - 23:08:41
българите са богати дотолкова 4е по4ти никои не показва реалните си доходи
масово се плащат осигуровки на мин. заплата ,търговците крият реалния си оборот ,зем.производители крият добивите си и вси4ки данни които излизатса на база легални доходи данъци и др. в бг има скрити капитали и то пове4е от колкото се предполага .не става дума само за големите пера4и на пари
сделките се изповядват по4ти изцяло на данъ4на оценка
допускате ли изобщо 4е дадена фирма може да се изкара на загуба или на мин пе4алба и да развива същата деиност например 5 год
аз ли4но три год съм изкарвал фирмата си на загуба
подавал съм декларации за 11к а реално само 4иста пе4елба съм имал над 100к
такава е реалноста какво да ви заблуждавам това 4е пове4ето живеете навън и гледате статистиката и правите анализаи на база на тази статистикан не озна4ава 4е изходните данни са верни
не споря за цени
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
14-04-2008 - 23:47:16
Ако цената на един имот се е движила през годините по следния начин:
-2002 - 300 евро/кв.м.
-2004 - 500 евро/кв.м.
-2006 - 800 евро/кв.м.
-2008 - 1200 евро/кв.м.
Куку още от 2004 година е предвиждал крах и е препоръчвал да се чакат цени от 300 евро/кв.м. Крахът може и да настъпи още тази година или догодина. Въпросът е защо това светило не е съветвало през 2004 да се купи апартамент на 500 евро/кв.м. и 2008 да се продаде на 1200 евро/кв.м. и когато крахът настъпи да се купи отново на 300 евро/кв.м. За 70 кв.м. апартамент това са си 50000 евро чиста печалба.
Виждате колко са пропуснали да спечелят всички, които са го слушали от 2004 досега. И сами можете да решите дали да го слушате сега.


КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
15-04-2008 - 00:45:36
Haмecвам ce повoд,нaпиcaнoто по гоpe.

цитиpaм: колко много скрити и неотчетени в никакви статистики пари се въртят тук, отзи ден на изложението за яхти в експоцентъра кипеше такова оживление на повечето щандове на вносители и се сключваха сделки, не ми приличаха на гладни и отчаяни хора тези които пазаруваха яхти по 300-400 хиляди евро))) после минах през метро да си взема италиянски сладоледчета на ALGIDA много са вкусни.............................

Cлед тoвa поглeждaм kъм cтaтиятa cъc заглaвиe:"Варненци, и не само те, очакват туристите още през май"

Гaдocт по курортитe!

цитaт: Срещу невероятни названия на манджи, написани на латиница, се кипреха още по-невероятни цени, от които апетитът и на вълк се изпаряваше мигновено, камо ли за люде с нашите заплати!



Мина не малко време. Реших да отскоча до тоалетната. Но едва открехнах вратата, трябваше да я затворя мигновено и още по-бързо да се постарая да забравя за мръсотията и вонята, която очакваше нуждаещите се от облекчение...

[www.imoti.net]
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
15-04-2008 - 00:51:03
Продавач написал:
"Аз съм се обосновавал много пъти и фактите стоят зад моите думи. За теб специално понеже виждам голям плам в изказванията ти ще го направя още веднъж."


Я ми дай фактите, продавач!
Защото, съм залят от оферти на български агенции и частни лица търсещи чужденци за да купят. От време на време забравят, че даден имот вече са ми го оферирали преди повече от година и ми го оферират отново. Дори и някои от тука пишещите - не ми се ще да ги споменавам само от колегиалност.
А иначе обосновките ти ...
Re: Цени по реални сделки с имоти в София
15-04-2008 - 00:52:23
Плювай Драгула, плювай, и Продавач и той, и Емилиано и той, и други ,плювайте.
Това ще ви остане, то форума е и за това, но всеки сам преценява кой крив, кой прав. Продължавайте и с манипулациите. Какви душици сте само.Както казваше поета - Патриот е, душа дава , но не своята, а душата на народа.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход