Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пазарът на жилища в България, първо тримесечие на 2008 г.

Публикувано от Dundy 
Re: Пазарът на жилища в България, първо тримесечие на 2008 г.
10-04-2008 - 17:06:50
Продавачо ,дали ще се дигнат цените на апартаментите ли?
Може но само на хартията която е изхабена за да бъдат написани нереални статистики и малумни изказвания на олигофрени

Въпросът е кой ще ги купува от тук насетне
Аз съмсигорен само в едно че никой от харата свързан със стоителството няма да си признае че има проблем докато не хлопне кепенците окончателно и точно тук е безодговорноста на Българина
Re: Пазарът на жилища в България, първо тримесечие на 2008 г.
10-04-2008 - 17:13:32
avatar
"Въпросът е кой ще ги купува от тук насетне"

Да ти кажа, честно играчо не ги познавам поименно хилядите души, които и тази година ще си купят апартаменти след като са продали нещо друго или след като са изтеглили кредит. Ако базата ти за сравнение е Пловдив...незнам какво да ти кажа. Не ми се спори имам си и друга работа. Като намеря време се разписвам във форума, но от спорове видях, че смисъл няма. Можем да си споделяме мнения и да ги съпоставяме към фактите, които са на лице всичко останало е бла-бла-бла...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Пазарът на жилища в България, първо тримесечие на 2008 г.
10-04-2008 - 17:14:19
хехе, като паднат отсега нататъка със 70 процента ще ти запука.
Re: Пазарът на жилища в България, първо тримесечие на 2008 г.
10-04-2008 - 17:19:54
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> хехе, като паднат отсега нататъка със 70 процента
> ще ти запука.


От сега лиsmiling smiley? Ами сега е 10.04.2008г. 17:18 минути по моя часовник...от 18:00ч. ли започва голямото падане със 70%smiling smiley?
Не ми отговаряй няма смисъл въпросите бяха риторични, а отговорите ги знае всяко хлапе. Ти си свери часовника от СЕГАsmiling smiley)) и ми кажи когато паднат със 70% да купуваме заедно...ама да не ме подведеш ейsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-10 17:21 от Продавач.
Re: релакс
10-04-2008 - 17:20:15
Е, как си го обясняваме! Много просто, и аз искам да има крах smiling smiley, така или иначе има инфлация, всичко се повишава... На хората им повишиха няколко пъти вноските по кредитите - те са си направили една сметка (завишена за собствения им бюджет, най-вероятно), а тя излиза крива. Цените на имотите растат, лихвите се покачват, фондовите пазари са в криза (бяха и надценени, да) , най-естествено ми се вижда сега и крахът в банковата система. Няма как да я избегнем, още повече, че дори да не се повлияе от чуждите пазари, пак сами ще си я предизвикаме (с тези лихви и невъзможност за плащане/ купуване на имоти)....
Re: релакс
10-04-2008 - 17:44:05
>така или иначе има инфлация, всичко се повишава.

Това не е вярно. При криза няма инфлация в цените на имотите.
Това за вечното повишаване и инфлацията е лъжа.
Re: релакс
10-04-2008 - 17:57:47
Има инфлация (говоря общо за положението в страната, не конкретно за имотите) - цените на почти всички стоки се повишиха:

Инфлацията за февруари е в размер на 1.1%



Re: релакс
10-04-2008 - 18:32:27
Аржентински сценарий, само че в по-лоша форма.

Препочъвам ви да се поразтърсите из интернета и да потърсите информация за кризата в Аргентина и падането на валутния им борд и после да сравните с това дето сега се случва в Бг и сами да си направите изводите.
Re: Пазарът на жилища в България, първо тримесечие на 2008 г.
10-04-2008 - 20:42:33
аз пак не видях мнение за пазара в момента в бг..............само приказки.....
Re: Пазарът на жилища в България, първо тримесечие на 2008 г.
10-04-2008 - 21:44:32
Истината за пазара на имотите в България - тъси я в банковия сектор. Затягат здаво кранчетата и на ипотечните кредити и на кредитите за строителство. Вече не се наливат пари в този сектор. Изводът го оставям на вас.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход