Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сравнение- цена Къща на ул.Шипка/ Замък във Франция

Публикувано от rykspin 
Re: Сравнение- цена Къща на ул.Шипка/ Замък във Франция
05-04-2008 - 16:41:30
avatar
igra4 Написал:
-------------------------------------------------------
> божеееееее
> Камелиа ай ни съ излагай де,изобщо франсетата не
> са за сравняване с нас .Ти знаеш ли че и в
> най-затънтената им провинция да отидеш асвалта им
> е като огледало
> Имат такава инфра структура че тук и след 40 год.
> няма да е имаме
>
> Ми то аз пет свадби да направя в този замък и
> познай колко манги ще им взема, пък нека да немога
> да го променям.Ти какво би си купила картина на
> Рембранд за да е нашариш с фолмастер ли?
>
> А тази софиййска къща кво да е правя?да и бърша
> праха всеки ден от мръсотията дето се стели из
> софия
>
> Знаеш ли я приказката за грозното принцес дете съ
> родило на кралицата Айше ?
> Дето искали да го изгонят от краството щото много
> хъркало и никой не можел да спи,па като е
> погледнели всеки връщал тва дето го е пил и ял
> преди това
>
> Та дошла една добра фея при айшето майка и му
> казало.
> -Ни съ притеснявай мадам това туй те исрод
> тукъ,кътъ навърши 16 години ша съ сбожда с едно
> шилу у гъзъ и шъ бааалдяса за радост и мир на
> народа
> -Анджък, ашколсун,мерси казало кралицата щот тя
> майка му ама гледа реално на нещата
>
> ти си направи извод от последното
>
>
>


Какъв извод да си направя,освен че си се опиянил от нещо по никое време?
А,като дойдеш на себе си,пробвай отново! winking smiley
Re: Сравнение- цена Къща на ул.Шипка/ Замък във Франция
05-04-2008 - 16:59:47
аз не съм се опиянил ами ти не си в ред нещо

Просто ми е чудно от къде намери връзката да сравняваш замък във Франица с 300 декара гора с какъвто и да е имот за живеене в София

Просто трябваше да си замълчиш и да не правиш никакви анализи

Ако искаш може и с къщите в Банкя да сравняваш където полвината улици са сгур и прахоляк
Или пък в Горна баня където отходните води текат покрай пътя и навсакъде е оградено с бодливи мрежи като в затвор

Аз искам да те питам ти въобще обръщаш ли внимание на тези неща или просто си свикнала да живееш в заобикабящата те свинщина и не ти прави впечатление
Щото ако е така много лошо

Пак ще ти кажа гледай реално на нещата не емоционално
Re: Сравнение- цена Къща на ул.Шипка/ Замък във Франция
05-04-2008 - 17:56:23
Samo kato info: Vav France spored zakonat "Carrez"obyavenata kvadratura na jilichtata se prodava kato "chista" plocht. T.e ne se broyat steni, komini, visochini pod 1,80m, terasi i balkoni ili obchti chasti. ..i izvinenia za latinicata. smiling smiley
PS Na Montmartre kachtite sa sravnitelno skapi, daje za cenite na Paris
Re: Сравнение- цена Къща на ул.Шипка/ Замък във Франция
05-04-2008 - 18:04:28
avatar
igra4 Написал:
-------------------------------------------------------
> аз не съм се опиянил ами ти не си в ред нещо
>
> Просто ми е чудно от къде намери връзката да
> сравняваш замък във Франица с 300 декара гора с
> какъвто и да е имот за живеене в София

Питай някой икономист- той може би ще ти обясни. Или питай французин-ще ти каже , че да купиш замъка на тази цена е нещо като да си напазаруваш Кремиковци за един лев. Режийните са огромни,а за разлика от тук,никой няма да ти позволи да го оставиш да се срути,нито да изсечеш и продадеш гората. Ще ти обясни за политиката на правителството към архитектурните паметници.........

> Просто трябваше да си замълчиш и да не правиш
> никакви анализи

А ти трябваше да се съсредоточиш на въпроса,не да носиш от девет дерета вода,за да опровергаваш нещо,с което НЕ СЪМ изразила несъгласие! smiling smiley


Re: Сравнение- цена Къща на ул.Шипка/ Замък във Франция
05-04-2008 - 18:13:10
Питай някой икономист- той може би ще ти обясни. Или питай французин-ще ти каже , че да купиш замъка на тази цена е нещо като да си напазаруваш Кремиковци за един лев. Режийните са огромни,а за разлика от тук,никой няма да ти позволи да го оставиш да се срути,нито да изсечеш и продадеш гората. Ще ти обясни за политиката на правителството към архитектурните паметници.........

Tova e taka...i ne savsem...zavisi dali zamakat e "klasiran" t.e obyaven za kulturno nasledstvo li ne...Darjavata dava subsidii pri opredeleni uslovia, no sobstvenicite se zadaljavat da gi otvaryat za posechtenie na turisti po vreme na turisticheskiyat sezon (obiknovenno okolo 4 meseca) Inache deystvitelno si ima nyakoi ogranichenia...no za tozi koyto go kupi - edva li tova chte e ot golyamo znachenie..winking smiley
Re: Сравнение- цена Къща на ул.Шипка/ Замък във Франция
05-04-2008 - 18:18:46
Разбрахте ли сега. Гроздето е кисело.
Аз пък веднъж като вървях по Шипка реших да преброя колко лайна има от университета до Златаров. Беше паднал сняг и се виждаха ясно. Оказа се че са на около 2-3 метра. Който мисли, че преувеличавам да се загледа. С Франция да се сравняваме предлагам едва след като се изравним по брой на акитата по централните улици.
Re: Сравнение- цена Къща на ул.Шипка/ Замък във Франция
05-04-2008 - 18:28:20
а да в бг имотите не се поддържат, те са просто вечни. забравих...
Re: Сравнение- цена Къща на ул.Шипка/ Замък във Франция
05-04-2008 - 18:30:04
камелия, а бе я чети малко по добре какво съм писал по-горе

Аз ти говоря за сватби ти ми говориш за рязане на дървета.Ти да не си от обкръжението на куборгота които с измислени проекти изсякаха хиляди декари гора и я изнесоха

Аз ако искаш да знае съм член на ЗелениБалкани и умирам за българската природа дори съм съавтор на няклко петиции до ЕС с които се надяваме поне малко да събудим населението в тая държава
Навремето се занимавах с дървен материал,имах два цеха за преработка на дървесина
И знаеш ли защо се отказах
Просто не исках да съм един от тия които съсипват българия
Родом съм от Батак и съм краен родолюбец и се боря на всяка крачка с простотията в България
Лошото е че има и такива като теб които са готови да продадат всеки и всичко да потъпкат всакакъв морал заради някакви си блага които немогат да занесат знаеш къде

Ясно ми е вече кви щуротии далавераджийски ти се въртят из главата ,днес да дръпнем пък утре кво ще да става

И ти казах хората имат програми за опазване на културното им наследство а това значи че е най- вероятно държавата да ти даде ппари за подръжката му

За твое сведение всичките ми роднин са икономисти като хванеш от 3 братовчедки сестриа ми,майка ми и трите ми лели

Ай сполай ти и малко повече морал

Re: Сравнение- цена Къща на ул.Шипка/ Замък във Франция
05-04-2008 - 18:43:49
Там щото "аки"-та няма! Мой познат с удивление ми разправяше за Лион, докато беше на гости на сестра си, собственика на някакъв пудел как го е гледал рано сутринта на поредната разходка как дриска на някаква главна улица!

Ima no ne chak tolkova kolkoto sa legendite za frenskite ulici...имаме фр. Булдог i EDIN edinstven pat, vmesto da sabera izprajnenieto - go ostavih v kanavkata...dvama civilni inspektori mi sastaviha (olekoten) akt za 163 evro...koyto si platih kato momchence...
No mislya che se otklonyavame ot temata.. :]
Re: Сравнение- цена Къща на ул.Шипка/ Замък във Франция
05-04-2008 - 19:00:15
В Торонто са 'ненормални' по Бг стандартите, ходят след кучетата с торбички и им прибират аку-тата. Един колега по съвет на девойчето дето му разхожда кучето си заведе кучето на психолог. че не било много изпълнително и контактно. Друга колежка пък интервюира 3-ма разхождачи на кучета и иска референции за да е сигурна че догито й няма да е стресирано.

Иначе глобите ако не прибереш акуто са жестоки. За 10 години не съм видял кучешко аку на улицата.

ненормални и са по други стандарти. В момента в който видя волунтеер (доброволец) в българска болница тогава ще поярвам че някаква оправия може да има.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-04-05 19:01 от kuku987.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход