Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Цените на имотите

Публикувано от dragula 
Re: Как да инсталираме новата българска фонетика?
13-07-2008 - 08:39:55
камелия Написал:
-------------------------------------------------------

> Дивал, много ти се моля, почни да пишеш грамотно!
> Досега поне буквата "ч" намираше. Какво те
> прихваща?
>

[www.metodii.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-13 08:57 от @anas.
Re: Анкета: Цените на имотите
13-07-2008 - 15:45:44
камелия Написалa:
-------------------------------------------------------
> dival Написал на April 4, 2008 10:33PM:
> --------------------------------------------------
> > към продава4-от постовете разбирам 4е се занимаваш
>
> Дивал, много ти се моля, почни да пишеш грамотно!
> Досега поне буквата "ч" намираше. Какво те прихваща?

Не се тревожи, излекувахме го на 12 Април 2008.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-13 15:46 от barbaron.
Re: Анкета: Цените на имотите
20-07-2008 - 23:50:00
Спад в цените няма да има.Ще има поскъпване през есента и след това успокояване с много минимални колебания...Готов съм да вържа бас пред Нотариус.Защо като тръбите,че ще падат не направите едно примамливо предложение.Защото или сте закъснели да си купите ,или нямате и само говорите празни приказки.Дайте личен пример..нали ще падат..продайте нещо Ха ха ха ха :}
Re: Анкета: Цените на имотите
21-07-2008 - 01:11:35
разбира се че само ще скачат цените на НИ. нищо че в целия останал свят падат.

щото сме уникални, България е това, справа: този с 6-торното раздвоение на личността, компас и прочее.

и хората продължават да теглят кредити...

а БНБ тегли заеми да закрепя платежния баланс. Джулиус защо бе пич? не видях обяснение от твоя страна, нали има голям резерв?
Re: Анкета: Цените на имотите
21-07-2008 - 17:40:01
nikolase написа:

"Спад в цените няма да има.Ще има поскъпване през есента и след това успокояване с много минимални колебания...Готов съм да вържа бас пред Нотариус.Защо като тръбите,че ще падат не направите едно примамливо предложение.Защото или сте закъснели да си купите ,или нямате и само говорите празни приказки.Дайте личен пример..нали ще падат..продайте нещо Ха ха ха ха"
javascript:emoticon('clap:')
javascript:emoticon('clap:')

И аз съм на това мнение.
Това, че цените на 1 кв. м. жилищна площ са продължили да нарастват и купувачите се колебаят да купуват ли на тези нови цени или да чакат, съвсем не означава, че цените са в застой. Напротив, продавачите със сигурност няма да ги свалят надолу, а този, който не е купил сега, след месец - когато психологически се настрои за по-високата цена и реши да купува, може и да бъде късно.
Статистиката на АНИ-тата е такава, каквато на тях им харесва. Ако човек реши да купува жилище, и сравни най-добрите оферти /цена-качество/ от преди половин година и в момента може да отчете поскъпване над 30% - за двустайните в София /примерно за района на Б18, Б19, Лъвов мост-Централна гара, а за Б5 – поскъпването е и по-голямо/.
Много станаха умниците, които стоят някъде по света зад компютъра си дават мъдри пророчества за бъдещето на България. Не ми разправяйте за Щатите, Британия, Испания и ...., там разриката в заплащането между провинцията и големите градове не е същата, а дори и да има голяма разлика в заплащането то и с малката провинциална заплата се преживява не лошо – е тогава за какво толкова му трябва на американеца от Юта да ходи в Ню Йорк. Погледнете статистиката за заплатите в София, Варна и Бургас и вижте заплатите в Монтана, Видин, Търговище, Разград, Силистра, Ямбол...... /ако в тия градове изобщо можеш да си намериш работа и да получиш заплата/. А сега познайте, хората които нямат работа по родните места, на къде са се запътили - лятото в Бургас и Варна, а зимата - в София. Поработят 2-3 години и решат да си купят нещо възможно най-евтино /отговора на въпроса за поскъпващите панелки в крайните квартали/. И сега ако предположим /а това е сигурно/, че София ще стане 3 милиона до 10-15 години, Варна - 700-800 хиляди, а Бургас - 600-700 хиляди, как ще намалеят цените!?
Ако Бай Иван в Търговище или във Видин си намери работа /не говорим за добре платена работа - а само за някаква работа за 400-450 лв./ и вече не е жизнено необходимо да напуска родното място, може би ръста на цените ще се забави. Но това не виждам как ще стане при "сегашното дередже" на държавата.
Затова, приемете реалността - цените ще нарастват и то с по-бързи темпове отколкото ни харесва.
А сега чао и умната! Разграничавайте желаното от действителността!
javascript:emoticon(':}')
javascript:emoticon(':}')


Re: Анкета: Цените на имотите
21-07-2008 - 18:26:32
Бай Пешо Написал:
-------------------------------------------------------
> Затова, приемете реалността - цените ще нарастват
> и то с по-бързи темпове отколкото ни харесва.
> А сега чао и умната! Разграничавайте желаното от
> действителността!

остава да ни кажеш как този бай Иван от Търговище ще успее да си купи апартамент на 3000е/кв като дойде в София или Варна ;
Re: Анкета: Цените на имотите
21-07-2008 - 18:32:57
Julius Написал:
> Това го разнищихме в другата тема, където най Пешо
> е правил Sori/Pasta!

Те и други така я разнищват :}
Re: Анкета: Цените на имотите
21-07-2008 - 18:39:59
17 % ръст на цените на НИ за 6 месеца
ааааааа куку кво ще кажеш приятелю.
инфо новините на novatv.19.00ч.

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.














Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-07-21 18:40 от kompas.
Re: Анкета: Цените на имотите
21-07-2008 - 19:13:44
kompas приятелю, търсиш ли си друга работа вече? Ако не си давай, че скоро ще трябва да се конкурираш с другите неграмотни колеги в събирането на картон от кофите.

КРАХ на НИ в България НЯМА КАК ДА НЯМА..

[en.wikipedia.org]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-21 19:19 от tsekata.
Re: Анкета: Цените на имотите
21-07-2008 - 19:38:55
Слушай новините приятел мен не ме мисли
аз ако не бях инвестирал 2006 и бях послушал куку тогава
щеше да съм зле сега не се оплаквам всичко си ми е наред даже
и къща строя в момента карам си джипа и работата си ми е добра .
Мисли 2010 г. как ще си закупиш ти имот на цена 3000евро на квадрат.

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход