Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза

Публикувано от emiliano 
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
05-04-2008 - 15:49:55
30-70К на вечер тва и да го видя няма да го повярвам

Ти имаш ли въобще представа от ресторантьорски бизнес
Само за информация ще ти кажа че един от най големите и най-добре работещи ресторанти в Пловдив едвам едвам прави 6до7К на денонощие ,ресторанта е денонощен

Май твоя френд не е излъгал надолу а доста нагоре

мен ми се чени че парички перът в тва ресторанче,чукат ли чукат на касовия апарат
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
05-04-2008 - 18:36:14
сериозно ли не вярвате за оборти 30-70к
на 1 август ви о4аквам в златните пред хотел владислав варнен4ик след това ще ви заведа при собственика и след това щепроследим работниа ден само да уто4ня 4ене вси4ки пият бира ..после ще слезем до плажа за да покажа друго заведение - ресторант с оборот 20-30к-това е даже може да се пообзаложим еи така за ртъпката и заняко к
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
05-04-2008 - 18:38:38
тичам към самолета. само да питам: това 30-70 к на ден стотинки ли са или евроцентове?
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
05-04-2008 - 18:55:08
заповядаи ако мислиш 4е нещо те лъжа...миналото лято имах обект-магазин които не падна под 4к както искаш избора си е твои аз давам примери от реалния живот
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
05-04-2008 - 18:56:32
дивал нищо лично но я го сметни малко в цифри и хора
Колко места има това заведение за да имаем база на която да изчислим приблизително
работното време също е важно


Щото така като се замисля ,зависи от какъв тип е заведението .Ако има добра и богата кухня поне 150 места и отделно хубав бар с добри бармани които да ги скубят сумати пари за екзотични коктейлчета напълно е възможно

но дай някви параметри

Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
05-04-2008 - 19:16:05
добре зна4и кариоки бара има около 300 места +тераса на вториа етаж където има не съм ги броил но стотина-няколко видео стени само бара е дълъг поне 40 метра правят се много коктеили барманите са бивши шампиони за бг в състезанието за бармани-основната им заплата е 3000лева отделно от това си имат бонуси кариокито работи дененощно и по4ти винаги е пълно с хора като горе-долу разли4ните възрасови групи ходят по разли4но време..и естествено си пеят разли4на музика-голям купон става -4есно
ресторанта за които ти казах 4е прави 20-30к също е денонщен отвън се въртят 4евермета които са зака4ени за воденица супер атрактивно изглежда по4ти няма 4овек които да мине и да не си направи снимка капацитета вътре е около 200-250 места но има голяма тераса която стъпва на пясъка и там има поне 200 места има програма всяка ве4ер с нестинари,кукери жив оркестър за туристите е доста интересно познавам управителя и миналото лято си пием бири4ката на терасата и ми се оплака 4е много му бил слаб деня имаше по време на разговора 16к знам това зашото тъкмо си беше направил от4ета и седнахме да пием по бира......сега не искам да споря много ти благодаря 4е ме накара да обясня -по този на4ин си върнах малко ценни спомени
не е толкова важно кои колко правил но ако не вярваш ела ми на гости но след 1 август 4е имам планове до тогава
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
05-04-2008 - 19:25:36
да направиш със заведение с 200-300 места оборот от 30-70 к за ден е доста добро постижение. Бая заможна клиентела си има човечецът. Може да покани Селин Дион да пее че нещо бизнеса в Лас Вегас позалиня...
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
05-04-2008 - 19:29:51
за 4овека на които е заведението това е нищо-тои има няколко хотела вкл и на помпорово отделно от това преотдава сергии,малки барове и магазини под наем
клиантелата едва ли е толкова богата по скоро е много
та така
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
05-04-2008 - 19:41:18
>за 4овека на които е заведението това е нищо-тои има няколко хотела вкл и на >помпорово отделно от това преотдава сергии,малки барове и магазини под наем
>клиантелата едва ли е толкова богата по скоро е много
>та така

ясен ми е твоят човек.



Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
05-04-2008 - 20:02:04
е това е напълно реално тогава

За гостито може направо ме заинтригува с това описатие което му направи на този бар

На такива места купона е неизбежен а и предразполагат към трошене на пари

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход