Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза

Публикувано от emiliano 
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
04-04-2008 - 15:37:10
ето ви случка от вчера

отивам в една кооперация да огледам един апартамент като консултант на близък приятел ,иска да купува човека

та да уточня кооперацията се намира в престижен квартал на Пловдив където уж каквото се построяло веднага се копувло още на дупка

друго уточнение кооперацията още не е отвършена

Та влизам и кво да видя течове на всякъде а не е последен етаж
Шпакловката под всякаква критика /наново/
една баничка дето като си закачиш кърпта и не мож се обърнеш
на един квадратен метър 4 врати които се припокриват при отварянето им

Намерих техническия на обекта за да ми отключи горния апартамент

пак същата гледка трагедия , излизам на терасата и кво да видя сифона на терасата монтиран до вратата а наклона на плочките направен на другта страна и водата се е събрала там

Казах му кое не ми харесва и според мен кое е за оправяне и на слезане взехме да си говорим общи приказки и за това кога им е пусковият срок като пак му споменах за шпакловката

а ето ги и неговите думи

Да бе то като започним да приключваме момчетата ще минат по още един път апартаментите на собствениците ,те май са 4-5 апартамента

Та, в сградата има поне 50 апартамента и почти е пред завършване ,оправят и тротруарите и приземният етаж .Нагоре всичко е готово

Аз лично не бих им дал и 5 лв. на тия тъпунгери където още преди да са издали то станало пак за ремонт.Да не говорим че санитарният възел не е отвършен и имаше щрангове монтирани на такова място че да се чудиш как да ги скриеш
Другото беше че вратата се отваряше на вътре .Нестига че е един квадрат ами сложили и вратата на вътре ,общо взето в една баня десет грешки видях ама не ми се пише толково много

Тоя нашия народ много прост ,незнам как ги купуват тия кошари.
Поне да си платят на консултатн който да разбира от строителство при огледа
Аз на този приятел поне 4000лв му спестих с един оглед и констатиране на грешките които са длъжни да си оправят


Мили хорица когато купувате вземети си независим човек който разбира да ви консултира за качеството на строителството.Нямам в предвид брокер от АНИ те и хал хабер си нямат

Вярвай те ми много пари ще спестите

Наздраве, и ай на апартаментите








Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
04-04-2008 - 16:26:10
Ще питам за оферти. Фирмата на брат ми бяха миналата година на цени 8 лева на легло на Слънчев бряг ама тогава официално балонът не се беше пукнал. Ако не са фалирали таз година навярно ще са по 6, ако се навиват на пазарене може и на 5 да слезат, де да знаеш. Номерът е че тази година нито един няма да иде пак. Ходелът нямал паркинг и се паркирало на някаква поляна извън комплекса и после пак бая ходене до плажа. Освен това било гадно и мръсно, а бе казаха че им било за последна година.
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
04-04-2008 - 22:06:50
все пак искам по4ивка с вс удобства-шегата на страна ако някои има оферти4ка да ми я пусне ще бъда много благодарен
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
04-04-2008 - 22:55:11
Е много искаш, то не може хем за под 10 лв. хем да не е на Слънчев бряг. Там и 200 лв. да платиш пак ще се къпеш в море, където с извинение пишкат и акат.
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
04-04-2008 - 22:59:12
офртата ми е серозна напълно....
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
04-04-2008 - 23:22:29
Отивай в Гърция, в България курорти с всички удобства няма, няма...
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
04-04-2008 - 23:57:44
Новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза??? Aсен и Kuku, прeдcтавят наи-вeчe фakти и apгумeнти koйто ca peaлнocт . Heщata пpeз пocлeднитe 3 мeceцa във и okoлo BG ce прoмeнихa дocтa oтpицaтeлнo. Moятa прогноза е...He пoвeчe oт 6 мeceцa .
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
05-04-2008 - 05:18:57
и докато Продавача търкаля усмивки,

Има ли някой статистика с колко са паднали продажбите на жилища в Бг като бройки за първото тримесечие на тази година (2008) спрямо продажбите пак като бройки през първото тримесечие на миналата година (2007)? Много ми е интересно да я видя тази статистика. Ако на някой му изнася да я публикува.
Ако спада е с над 20 процента (може би е между 45 и 70) това е началото на края. Според мен е.

дивал, в български вестник през тази седица (мързи ме да ти търся линка, разтърси се сам) пишеше за предстоящите ниски цени по морето тази година. Като повторение на миналата. Както и за факта че излизат нови 4 милиона квадратни метра само тази година ваканционни жилища по морето. Пари хвърлени на вятъра.



Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
05-04-2008 - 10:08:11
може но аз искам да си по4ина десетина дни....мерси за идеята за гърция...но няма как..така 4е си остава бг........много много не ме интересува пазара на имоти...но все пак е добре 4овек да има поже4ко инфо..по скоро се интересувам дали офисите за геодези4ни услуги ще имат работа след спада....по принцип си мисля 4е да...в краина сметка това са си специфи4ни услуги....
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
05-04-2008 - 11:24:24
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> един приятел казал на друг приятел...аз пък имах
> обект на морето...нощувки 5-6 лева ..да за
> работещи и то предплата за сезона...туризъм и
> земеделие които не го е разбрал зна4и е някъде в
> между4асие.....бил слаб бара ...ами ако е сламена
> шатра и само дневен бар колко да прави ...бара
> които беше до мен правеше 4-5к на ден...а кариоки
> бара--мн голям деноноще правеше 30-70к на
> ден...познавам собствениците ...ако лъжат ....ще
> лъжат надолу...зна4и помислете...аиде 4е сезона
> идва......такаааа сега търся нощувка за 10 лева
> около морето за мен и семеиството ми около
> великденските празници....10 дни ме
> устроиват....докажете като ми предложите конкретна
> оферта а не ниакои забутан саит с инфо....о4аквам
> ви

Дивал, този човек го познавам от 10 години (бяхме колеги в университета) и няма никакъв мотив да ме лъже за каквото и да е. Това за нощувките по 5 лева също и го писаха по вестниците и го казаха по телевизията, ако не ти се вярва си е твой проблем. Не знам дали е било сламена шатра, но както споменах две други заведения наблизо са затворили миналото лято, така че не е било само това заведение със слаб сезон.
Като си толкова ербап иди си направи кариоки бар в Слънчев бряг и иди да правиш по 30-70К на вечер. На кого ги разправяш тия смешки? moody smiley Ако предположим, че продават една бира за 5 лева, 70К се равняват на 14 000 бири! За една вечер!!! Айде няма нужда....

П.П. И пиши с нормални изречения, тъпо е с тия многоточия.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-04-05 12:01 от zlostyr.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход