Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой има интерес да ни плаши със сривове?

Публикувано от пегъзи музовски 
Re: Кой има интерес да ни плаши със сривове?
21-03-2008 - 00:25:52
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> Радена,лелююю,ако съм дошъл тук с държавни парички
> от твоите колеги ,щях ли да ги плюя?или сигурно ще
> кажеш,че не ги плюя,а ги защитавам?даааа-фен съм
> им на матрьошките и най вече на орешарски.той ми
> стана най симпатичен,откак каза,че имаме рекорден
> дефицит,защото българите много са забогатели.
> не знам защо откривам прилика в бг политически
> изказвания и твойте?
> същите способи
> или курвенските закони-отричай до
> последно.докато не признаеш-мъжо моа и да ти
> поверва


Асенчо, пикльооооооо, кои са ми колеги? Продавач и Камелия. Аз колеги дърти червени номенклатури нямам. Виж твоите колеги от лондонското сити праха парите на татковците си и който се оказа най-добър перач, станаха кой министър, кой депутат. Теб явно са те оставили там в тила у американско да продължаваш да переш червени пари.

И къде, викаш, съм казала, че цените на имотите ще продължават да се вдигат или по курвенските закони, гледаш да се изхлузиш и да се забрави? Личи си червената партийна закваска, личи. Явно е наследствено spinning smiley sticking its tongue out



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-03-21 00:29 от radena.
Re: Кой има интерес да ни плаши със сривове?
21-03-2008 - 00:27:20
гукате ли си, гукате ли си??? smiling smiley
Re: Кой има интерес да ни плаши със сривове?
21-03-2008 - 00:28:45
Don Balon Написал:
-------------------------------------------------------
> гукате ли си, гукате ли си???


Либоф! Кво да праиш? Пролетно време е така! :loveu: :]
Re: Кой има интерес да ни плаши със сривове?
21-03-2008 - 00:30:22
радена,аре мир да има -мързи ме да търся къде си казала-аре фитка сме 1 на 1.
та значи казваш имотите ще падат,а?
Re: Кой има интерес да ни плаши със сривове?
21-03-2008 - 00:32:08
като котараци на покрив... :loveu:
Re: Кой има интерес да ни плаши със сривове?
21-03-2008 - 00:42:13
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> радена,аре мир да има -мързи ме да търся къде си
> казала-аре фитка сме 1 на 1.
> та значи казваш имотите ще падат,а?


Мисля, че ще се задържат на първо време, после ще има спад на ваканционните имоти и на земите за строеж на ваканционни имоти. В интерес на истината, мисля, че спадът на юг ще е по-голям, отколкото на север, поради 2 причини- на юг е по-презастроено, а единствените външни пари, които идват в момента са от руснаци и румънци, а те харесват повече северното черноморие.
За другите не знам и ти казах защо. Нашего брата пропуснати ползи, като тебе не смята. Той смята за колко може да продаде имота. Ако няма зор към банките, няма да свали цена и няма да продава. И по-рано писах, че наблюдавам една такава тенденция собственици да се отказват да си продават имотите. Явно са се надявали цените да се качат още и като са видели, че не става, просто свалят имота от продажба. В един момент, според мен, цените ще бъдат пак високи и сделки няма да има, щото вече се усеща, че на купувачите им е скъпо.
Имотите, които ще останат за банките от необслужвани кредити, мисля, че няма да са толкова много, че да сринат съвсем пазара, защото тези, които са купили имоти за жилища, ще мизеруват, но ще правят и невъзможното, за да си погасяват вноските. Няма никък да им е леко, щото наистина са се заробили за цял живот. Освен това има и още една причина, поради която, мисля, че този вторичен пазар няма да свали драстично цените, а тя е, че тези имоти, според мен, ще се изкупят предимно от спекуланти, близки до банките и след това ще се предлагат на свободния пазар пак на по-високи цени.
Общо взето спад ще има, но такава жестока катастрофа, каквато се говори- не мисля. ОСВЕН, ако не падне борда!!!

Това не искам да го мисля изобщо и наистина не мога да си представя мащабите на катастрофата тогава! Зимата на 96-та ще ни се види ваканция moody smiley
Re: Кой има интерес да ни плаши със сривове?
22-03-2008 - 06:25:25
Don Balon Написал:
-------------------------------------------------------
> като котараци на покрив...

-------------------------------------------
ммммм,да-и много валериан наоколо......
Re: Кой има интерес да ни плаши със сривове?
22-03-2008 - 19:30:23
радена, ами че то в провинцията от години нищо не се продава а си киснат имотите за продажба, постоянно им 'актуализират' цените нагоре, жилищата запустяват, разрушават се но нямало да ги продадат на ниски цени?

изобщо няма да ги продадат.
Зашото едно жилище трябва да се поддържа.

Сега остана да ми кажеш че българите са толкова богати че предпочитат да им се разрушат жилищата но не да ги продадат на някаква разумна цена.
Да не говорим че постоянно им вдигат данъците сгради, такси смет и прочее.

Има градове в провинцията като Добрич (дискутиран наскоро) които пустеят.
За никакво даване под наем не може да става и дума. Защото няма на кого, хората ги няма.

сривът на валутния борд е въпрос на време, съветвам те да се подготвиш. Радвам се донякъде че никой, най-вече мутрите и крадците в Бг не слуша какво говоря/пиша и ще си изгорят с имотите така както си изгоряха с пирамидите, пловдивските игри, частните банки. То вече е късно за каквато и да е корекция че прекалено много пари се изляха в имотите и сега изведнъж тези имоти нямат продаване.

затова са и тези платени статии в българските медии, някакъв отчаян опит да се отърват от инвестициите си (предимно от тези на който им е дошъл акъла в главата, доста още изобщо не са се усетили и строят деноноощно...)

проблема е че след няколко години пак същите ще забъркат следвашата далавера и окончателно ще обезлюдятБългария откъм качествено население.








Re: КОЙ ИМА ИНТЕРЕС ДА НИ ПЛАШИ СЪС СРИВОВЕ ?
25-08-2009 - 14:58:16
побутвам темата напред, че е актуална
Re: Кой има интерес да ни плаши със сривове?
25-08-2009 - 15:23:36
Ми...нищо ново под слънцето в тая тема.Radena е по-блозо до истината от acen...което нито се случва за първи път,нито е за последен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход