Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

DOBRICH I REGIONA

Публикувано от dival 
Re: DOBRICH I REGIONA
27-02-2008 - 20:40:19
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-30 19:00 от dival.
Re: DOBRICH I REGIONA
28-02-2008 - 04:41:03
ra_po Написал:
-------------------------------------------------------

> Asen1975-ей пич недей така.Ако не си ходил там
> отиди да видиш че не е онова кокошкарско местенце
> по бай Тошово време.
> Само един пример давам.Бате ви Красимир Станев
> където кк.Албена е негова ще си прави най-голямото
> частно летище в Европа за което знам че вече май
> се строи над Албена.Скимнало му така че неговите
> туристи да не ги разкарва до еър порта до Варна.
>
> И не забравяте че София не е град държава-без
> провинцията сме 0 (нула)
--------------------------------------------------------------------------------------------

Рапо,немем нищо против добрич.смешен ми е дивал,как така се пъкна изведнъж и почна само за добрич да говори.явно нема продажби напоследък....... eye popping smiley

а ако си говориме за албена инвест-те направиха летище в приморско,и даже доведоха човек от чикаго да им го развие.имам щастието да го познавам-луда глава,повече и от мен-скачал съм с него на чикагското летище.

тва ,което не знаете е,че летището в албена ще е за парашутисти-една малка пистичка за лекотоварни самолети за парашутисти.
няма нищо общо с летище за комерсиални самолети.такава писта и ти можеш да си направиш в нивите на баба ти.
повярвай ми,реализацията на такъв проект е по евтина,от една гарсониера в лозенец.

а батко ти краси- един от малкото бизнесмени,които уважавам.той запази албена от презастрояване и съответно ще спечели от това в дългосрочно бъдеще.жалко,че такива хора в бг са малко.
но ако си мислиш,че албена инвест ще инвестира 30-40 милиона долара в голф игрище-много се лъжеш.не са толкова кухи.
а ако някой ти е казал,че тайгър уудс ще дойде в бг-няма да е зле да му се обадиш,защото той още не знае.......
пълнат ви главите със спам.....
а тва за държавното голф игрище-то няма общо с албена инвест-то е свързано с друг човек,имащ роднински връзки с ДС.батко ти краси не е толкова силен.....
този човек,държи и рекламата и медиите в бг-благодарение на него сте в пълна изолация и дори не знаете кво ви чака-този човек е за електрическия стол ,ако питаш мен,но в бг се ползва с авторитет......нищо ново....
обаче и държавното голф игрище няма да му се случи-станишката няма да му позволи-тва е смешно и подигравателно за една страна,дори и да е бг.

така че,мислете си,че ще имате най голямото летище в европа и че тайгър уудс ще играе на добричкото голф игрище-само мога да ви съчувствам,че ви промиват мозъците,а вие им вярвате.

ама-какъвто електората-такива и политиците.
аре оставам ви да си мечтаете,макар че от сън спомени няма......

Re: DOBRICH I REGIONA
28-02-2008 - 09:52:57
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-30 19:00 от dival.
Re: DOBRICH I REGIONA
28-02-2008 - 09:53:43
Ако по-горе в написаното говориш за Р.Радев-спор няма.Той си опъва конците,и то много яко.
А мен ме изнерви най-вече простотията от тук написаното.
Значи,НЕ МОЖЕ ДА СТАВА ВЪПРОС ЗА... КАКВА Е СОФИЯ,КАКВА Е ВАРНА,КАКЪВ ПЛОВДИВ ИЛИ НЕЩО ТАКОВА...БЪЛГАРИЯ СИ Е ЗА БЪЛГАРИТЕ,А НИЕ ТРЯБВА ДА СМЕ ЕДИННИ БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ КОЙ ОТ КЪДЕ Е.

Ако се сещате когато падна Берлинската стена и почнаха яките субсидии за източна Германи,не от някой друг а от Западна,никой от Западна Германия не се възпротиви от факта че трябва да плаща в пъти по-високи данъци-напротив те се радваха че могат да помогнат на своите сънародници.Радваха се и от факта че Германия е отново цяла.Точно по това време бях там-имигрант,но по-хубаво от БЪЛГАРИЯ НЯМА.
САМО ДЕТО ОЩЕ НИ УПРАВЛЯВАТ КОМУНИСТИ И СИ СТИСКАТ МИЛИАРДИТЕ БЕЗ ДАДАТ НА НАСЕЛЕНИЕТО КОЕТО ИЗНЕМОГВА.
А ние сме седнали тука да чепкаме вълна.
Re: DOBRICH I REGIONA
28-02-2008 - 09:55:45
Не ми се говори повече кви сме простаци един над друг,а трябва да е обратното!!!!!!! sad smiley
Re: DOBRICH I REGIONA
28-02-2008 - 10:00:17
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-30 19:01 от dival.
Abu
Re: DOBRICH I REGIONA
03-03-2008 - 14:40:26
Та от коя агенцийка казваш си бил? Може пък да намина да те поздравя! За всички останали :
- Мамо, защо морето днес е мътно?
- Ами добричлии са тръгнали на плаж. Това е калта от петите им!
Re: DOBRICH I REGIONA
03-03-2008 - 15:13:12
Жокер - не е Аксаково
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход