Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За селяните и софиянците

Публикувано от alex_dilan 
Re: За селяните и софиянците
06-02-2008 - 19:00:59
Не Ню Йорк бе Асене - Дубай забравили !!
Re: За селяните и софиянците
06-02-2008 - 19:06:48
камелия Написал:
-------------------------------------------------------

> Не си прав. Трудно можеш да срещнеш силно
> неграмотен човек,от когото да получиш стойностно
> мнение. Информацията,все пак се чете.Ако не си в
> състояние през целия си живот да научиш прилично
> собствения си език......

еми Камелче,аз съм от неграмотните.даже писах преди за тва.са ще ти го пеиствам образованието си:
---------------------

Абу,какви учебници?аз образование нямам.

в бг аз имам 12 годишно о-без-умЯване.а дори и след това имам 1 годишен стаж по о-без-умЕние.и моето о-без- умение е регистрирано в о-без-умяващата ми книжка(трудова).

остават ми още 39 години на обезумителстване и ще си взема обезумЯващата(бг) обезумителница(пенсия).

не знаех,че в бг вече има учебници и е въвведено образувание.
само мога да се радвам за вас.това за мене една радостна о-без-УМителна новина.
---------------------------------------------
виж ,Камелче,където не знам ква буквичка да сложа-поставям тирета.
би ли ме поправила,където съм допуснал грешки по горе?






Re: За селяните и софиянците
06-02-2008 - 19:39:00
Калоянчев Написал:
-------------------------------------------------------
> Не Ню Йорк бе Асене - Дубай забравили !!

ейййй да бе-и дубай.сигурно тва е и причината да не се почне проекта-
в момента бат бойко и гл.арх. на софия DICK OFF спорят кой от двата проекта да започнат да строят.и явно още не могат да се решат и за това кремиковци още работи...
а и станишката се е включил в спора -нали от Катар и те се натискат да строят там в последно време......

еххххххххх,българия-такъв цирк нема по света-верно е че сме уникална държава.....
Re: За селяните и софиянците
06-02-2008 - 19:41:57
аре че изместих темата-извинявам се-подължавайте да си спорите кой е по-голям селянин-софянеца или провинциялиста.или емигранчетата,като мен с обезУМение,вместо образувание........
Re: За селяните и софиянците
06-02-2008 - 19:57:19
е ти като емигрантче си извън класацията :} не са кахъри
Re: За селяните и софиянците
06-02-2008 - 20:03:50
това не значи че като е емигрант не може да е селяндур
селяндур и селянин има разлика нали знаете
щото много Софиянци станаха и те селяндури големи. :} :} :}

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










Re: За селяните и софиянците
06-02-2008 - 20:06:39
Много стана горещо е иаз съм малко винавен,но по кротко ..
Лично до Минди и всички като нея.-Макар и доста груб никога не съм засегнал ,някой "провинциалист"или не съм казал,че в Пловдив,Пазарджик и Бургас са селяни.Просто ВИЗИРАХ селящината която изпълни София.И аз не съм против ВАС,А съм против селяндурите които щъкат по Софийските улици,за мене е без значение от къде са ...ако се смятате, че селянията е признато качество за всеки който не е от София защитавайте ги.Ако не сте селяни разграничите от простията,защо я защитавате?СЕЛЯНИТЕ които щъкат из вашите родни градове едва ли ви радват.Да в София са повече идват от всякъде трябва ли да съм за..? И още нещо кой ви каза,че в София се говори на шопски.Говорят така селяните едни на шопски други на мье- против!!И защо си мислите,че Софиянци ви мразят,вие ни "мразите",защо ваш проблем и постоянно ваш щом ви доставя удоволствие ..
Но не забравяйте,че София издържа България или поне по голяма част от нея и не е необходимо непрекъснато да нападате Софиянци .Не сме лоши хора и да не се повтарям никой не иска да ви определя като селяни ако вие не сте такива.
Желая ви късмет необходим е на всеки..
smoking smiley smoking smiley
Re: За селяните и софиянците
06-02-2008 - 20:07:29
avatar
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------

> еми Камелче,аз съм от неграмотните.даже писах
> преди за тва.са ще ти го пеиствам образованието
> си:
> ---------------------
>
> Абу,какви учебници?аз образование нямам.
>
> в бг аз имам 12 годишно о-без-умЯване.а дори и
> след това имам 1 годишен стаж по о-без-умЕние.и
> моето о-без- умение е регистрирано в
> о-без-умяващата ми книжка(трудова).
>
> остават ми още 39 години на обезумителстване и ще
> си взема обезумЯващата(бг)
> обезумителница(пенсия).
>
> не знаех,че в бг вече има учебници и е въвведено
> образувание.
> само мога да се радвам за вас.това за мене една
> радостна о-без-УМителна новина.
> ---------------------------------------------
> виж ,Камелче,където не знам ква буквичка да
> сложа-поставям тирета.
> би ли ме поправила,където съм допуснал грешки по
> горе?

Не,разбира се! Щом ти е кеф да не можеш да пишеш,коя съм аз,че да ти преча? winking smiley
Смешни са ми само напъните на хора,които за 12г. обучение в училище, не са научили собствения си език,но се бият в гърдите че владеят идеално английски,например! :} :}



Re: За селяните и софиянците
06-02-2008 - 20:32:37

До Камелия

Приемам поправката. Объркал съм автора, защото не съм филолог, а и е било отдавна , но съветът ми към теб остава в сила, и при това не се заяждам, а и няма за какво. .Аз не съм пришълец, но помпащите самочувствие от фактора "месторождение" не са ми симпатични. Това е приоритет на хора, които няма с какво друго да се похвалят. Според моето скромно мнение чалгата която се лее от радиото и ТВ програмите, фалша на мутренско- ку.........венските конкурси за така нар. "миски", абсолютно деградиралата ценностна система, която се насажда в хората, представянето на нахалството като инициативност, откровенната измама като находчивост, безнаказаността на доказани престъпници е далече по-голям проблем на столицата от идващите да търсят работа хора...
Re: За селяните и софиянците
06-02-2008 - 20:59:44
Толерантност, ето това е една от слабите ни страни. Turbozol явно му е писнало или не му е провървяло със съседи предположително от седмия етаж със бели чорапки, дънки, маратонки, за възела не разбрах точно за вративръзка ли става дума или за чалма, миришещи на пот, и дето се хранят изключително с туршии и русенско варено (домашно приготвено в буркани от компот с капачка "non twist off"winking smiley. Но това не е достатъчно да се излива толкова неприязн в открит вид. Ами ако ти със твоите да допуснем черни чорапи и не знам там как вече облечен и със какво нахранен и прясно изкъпан, напудрен с менте одеколон си почти толкова неприятен за някой, какво става нататък да се избием ли. Париж, Лондон, Мадрид списъка е много дълъг, безкраен, места където се срещат изключително различни култури и хора, и какво понасят се някак си осъзнавайки взаимната си зависимост и не даже дотолкова, а ние едно село (София) ще го делим на такива и онакива смешно е, на твое място бих си починал от турбозол технологиите. Излез в гората за ден два разходи се до някое село почини си малко, зареди се с енергия, бъди по-позитивен, абе трябва да направиш нещо със себе си не е добре (докторите няма да ти помогнат). Бъди жив и здрав ама карай я малко по-умерено, много си краен ! smiling smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.