Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ТУХЛИ

Публикувано от pecata 
ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ТУХЛИ
13-07-2007 - 15:51:53
Здравейте,
аз за първи път пиша в този форум,но редовно чета постовете на другите.Решихме и ние да си направим една къщичка близо до София и дойде време за закупуване на тухлите,като се спряхме на обикновенни четворки.Та въпроса ми е какви да избера? Предлагат ми какви ли не-гръцки,македонски,български.Моля ако имате някъкви наблюдения на предлаганите на пазара тухли да ги споделите с мен.Предварително благодаря!
Re: ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ТУХЛИ
13-07-2007 - 15:55:10
Здрасти
Вие 100% с тухли ли искате да строите? Защото аз мога да ви предложа алтернатива която според мен е по добра.
Re: ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ТУХЛИ
13-07-2007 - 15:57:24
Ами по принцип да !Ти какво предлагаш?
Re: ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ТУХЛИ
13-07-2007 - 16:14:19
аз мога да ти предложа една нова за България строителна система. Казва се "VELOX", има много добри характеристики. тази система е за бързо монолитно строителство с висок коефициент на топло и шумо изолация, както и също невъзможноста да се появи при нея влага, мухал и плесен. С нея се строи 3-пъти по бързо. Цената е почти същата като за строеж с тухла.
Ако имате желание запвече информация може да ни се обадите в нашия офис на тел:02/ 491 33 03 или моб: 0895 648 663
Re: ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ТУХЛИ
14-07-2007 - 21:19:43
български, никакви гръцки и македонски, че са тънкостенни и нищо не можеш да сложиш на стената
Re: ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ТУХЛИ
14-07-2007 - 21:46:03
Повечето хора, които питам ми казват, че българските са за предпочитане, ама не мога да се ориентирам кои сред българските са по-добри - дали от Мирково, дали Червен Бряг, дали Драговищица...
Re: ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ТУХЛИ
15-07-2007 - 01:13:46
Смешници.
Re: ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ТУХЛИ
15-07-2007 - 12:08:18
filmatoplo Написал:
-------------------------------------------------------
> Смешници.


И КАКВО ИСКАШ ДА КАЖЕШ С ТОВА БЕ :crazy:
ej
Re: ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ТУХЛИ
15-07-2007 - 14:00:55
POROTHERM на WIENERBERGER или NEXE, които изглеждат по същия начин като поротерма, но са по-евтини. Аз също стигнах до тухли и керемиди и съм се спрял на тези 2 варианта. Има и 3 вариант, някакви гръцки тухли петици, продават ги във Ваджо, по-дебелостенни са от другите гръцки тухли. А по въпроса за закачането на неща в тънкостенните тухли може би има значение и как се дупчи във въпросните тухли...
Re: ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ТУХЛИ
15-07-2007 - 18:14:49
А къде се продават NEXE и какви са - нищо не намирам за тях в Google, защото WIENERBERGER са ми малко скъпи, а и много бих се радвал, ако някой ми каже - струва ли си да се използват толкова скъпи тухли, ако после пак ги изолираш отвън и им сложиш гипскартона отвътре?!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход