Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

направа на ограда и ....

Публикувано от julya 
направа на ограда и ....
04-04-2013 - 13:03:15
Здравейте в момента търся бригада или майстор, който да положи лека ограда от метални тръби и пвц / или плетена/ мрежа на парцел в село недалеч от София. Дължината на оградата е 120 линейни метра. Освен оградата, трябва да се направи водомерна шахта по проект. Заинтересованите да се свържат с мен на jul.kirilova@gmail.com.
Re: направа на ограда и ....
04-04-2013 - 17:40:29
Quote
julya
Здравейте в момента търся бригада или майстор, който да положи лека ограда от метални тръби и пвц / или плетена/ мрежа на парцел в село недалеч от София. Дължината на оградата е 120 линейни метра. Освен оградата, трябва да се направи водомерна шахта по проект. Заинтересованите да се свържат с мен на jul.kirilova@gmail.com.

Зравейте, вашият имейл който сте посочили не е валиден опитвам се да ви изпратя оферта но не става моят имейл е pokrivniremonti@abv.bg
Re: направа на ограда и ....
04-04-2013 - 22:53:25
Адреса на електронната поща е верен, изпратих ви поща на която можете да отговорите.
Re: направа на ограда и ....
07-04-2013 - 19:59:10
Аз също ви изпратих имеил доста отдавна\на 27.03,ако не се лъжа\ ,на които не съм получил отговор.tsvetlinkotsev@abv.bg
Re: направа на ограда и ....
08-04-2013 - 01:53:58
Quote
tsvetlinkotsev
Аз също ви изпратих имеил доста отдавна\на 27.03,ако не се лъжа\ ,на които не съм получил отговор.tsvetlinkotsev@abv.bg

Забележете че на края на имейла има точка копирайте имейла без точката и няма да има проблеми smiling smiley
Re: направа на ограда и ....
08-04-2013 - 20:00:30
С точка или без точка,все тая,жената просто не е сериозна.
Re: направа на ограда и ....
09-04-2013 - 08:18:49
Quote
tsvetlinkotsev
С точка или без точка,все тая,жената просто не е сериозна.
Г-н Коцев проекти изпращам само на строител, които ми е показал снимки на построени от него обекти, не се сещам да съм получила от вас такива. Далеч съм от мисълта да давам чертежи и планове на посоки.
Re: направа на ограда и ....
09-04-2013 - 11:53:15
Quote
julya
Quote
tsvetlinkotsev
С точка или без точка,все тая,жената просто не е сериозна.
Г-н Коцев проекти изпращам само на строител, които ми е показал снимки на построени от него обекти, не се сещам да съм получила от вас такива. Далеч съм от мисълта да давам чертежи и планове на посоки.

Колега Коцев изпрати на госпожата снимки да види че си сериозен успех
Re: направа на ограда и ....
09-04-2013 - 16:12:03
Съжалявам,но в поста си от 24.03. на които аз ви отговорих на имеил надълго и широко,никъде не пишете,че искате да видите снимки на каквото и да е било.Можете да си го прочетете наново,ако сте забравила.Няма никакъв проблем да ви изпратя снимки на построените от мен обекти,освен този,че вече не ми се работи с вас.Желая ви много късмет със "сериозните " строители.Ще ви е нужен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход