Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

груб строеж къща

Публикувано от timon_tg 
груб строеж къща
06-01-2012 - 21:34:12
Здравейте,

Интересувам се от строителсто на еднофамилна къща на етап "груб строеж".
В момента съм на етап избор на вариант с мазе или без за започване на изготвяне на архитектурен план.
Интересува ме приблизителна оферта за строеж на 200 кв къща на 2 етажа без мазе, или на 200 кв мазе + 2 етажа.
Количествена сметка за сега нямам. Интересувам се каква ще е разликата в цената в двата варианта.
Благодаря предварително.

Поздрави,
Тони
Re: груб строеж къща
07-01-2012 - 00:44:46
avatar
Полезна информация ще намерите на моя сайт : www.sechkov.com

Ако след прочетеното имате въпроси, моля обадете се на телефоните при желание.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Строеж на къщи, Бетон, Арматурa, Изкопи , Плочи, Изолация, Хидроизолации, Кофраж, Колони, Основи, Подпорни стени, Теракот, Ремонт на бани, Фаянс, Изграждане на басейни, Покриви, Къщи и жилищни сгради, Ремонт покриви, ВиК, Груб строеж, Гипсокартон, Зидарии, Мазилки, Вътрешни ремонти , Поставяне на капандури, Реконструкции, Ламинат, Интериорни врати, Топлоизолационни системи, Сухо строителство, Ел. инстлации, Топлоизолация, Дограма, Латекс и др.
Re: груб строеж къща
22-01-2012 - 17:33:10
даи ел поща или ми звънни на 0882093291
Re: груб строеж къща
30-01-2012 - 15:02:53
Здравейте!
Доколкото разбирам РЗП -то на къщата ви ще бъде 400 м2 + евентуално мазе 200 м2.Ориентировъчно грубия строеж на тази къща от нас би ви струвал около 100000 лв/250 лв/м2 разгъната площ.Това при условие, че проекта е нормално изпълнен без големи преусигурявания от проектантите.Моят съвет е да се консултирате с избрания от вас строител/който и да е той/ още при възлагането на проектиране на къщата.Това би могло да спести доста средства.Относно мазето - за съжаление не мога да бъда особено конкретен преди да видя начина на изпълнение,но предполагам,че би оскъпило строежа с поне 10000 лв.При желание за връзка 0887970848 Коцев.
Поздрави!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход