Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Построяване на тази къща

Публикувано от 4o4i 
Построяване на тази къща
20-01-2011 - 02:01:29
Здравейте,

Следя форума от доста време и винаги съм намирал интересни идеи споделени от хората тук.Та така:

Предстои ми строеж на тази къща в най скоро време(надявам се до началото на лятото).Проекта е идеен който аз съм правил на Google sketchup, като много се старах и съм спазил всички строителни отстояния дебелини на стени и така нататък.Естествено не съм професионалист, затова моля не го давайте толкова строго срещу мен.Къщето ще е 120 кв застроена площ на два етажа.100-110 предполагам че ще е чистата жилищна площ.Ще се живее целогодишно в нея.Дворното място което купих е 550 кв м и е на 10тина километра от центъра на Варна.Държим къщата да изглежда точно така...













Сега:

Още се двоумим дали да е монолитна или сглобяема, но везните все по клонят към дървена сглобяема.

Моля ако има заинтерисовани фирми и лица да направят ориентировъчна оферта за свършена работа и ориентировачни цени за изпълнението.

Поздрави
Re: Построяване на тази къща
20-01-2011 - 02:58:20
Re: Построяване на тази къща
20-01-2011 - 20:29:56
avatar
Привет. Къщата е много свежа. Ние имаме къща на Галата.
Да не ставаме съседи? smiling smiley

Строителна фирма сме. Ако желаете, когато имате проекти и кол.сметки ще Ви направим точна оферта.
Иначе накратко...От нашият опит /занимаваме се основно и предимно със строеж на къщи/ грубия строеж излиза около 140-150 евро кв.м.
Довършителни работи / банята до тапа / - още толкова - около 150 евро.

От София сме. Погледнета сайта ни и ако желаете се обадете да се видим и поговорим.

ЕТ Георги Сечков - строеж на къщи. www.sechkov.com
Снимкова галерия.

Прикачвам няколко снимки за окото.smiling smiley















Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-01-20 21:55 от personall.
Re: Построяване на тази къща
20-01-2011 - 23:56:39
Благодаря ви че се отзовахте и че давате приблизителни цени за строежа.Това което сте построили изглежда страхотно.Отдавна ви следя сайта и ми харесва най вече че е пълен със реални снимки, а не компютърни визуализации.в момента архитекта разглежда идеята ни, и след като стане готов проект плюс кол.сметки ще се свържа с вас за да ми отправите оферта.
Благодаря
Re: Построяване на тази къща
21-01-2011 - 17:46:22
avatar
smiling smiley
Радвам се, че посещавате сайта ни. Сам съм го градил в течение на годините и продължавам.
Така е за снимките. Няма нито една чужда. 100% собствени обекти.
Ще чакам с нетърпение да Ви направя адекватна оферта.
До тогава : Здраве!
Йордан Сечков
Re: Построяване на тази къща
12-05-2011 - 16:07:43
СГЛОБЯЕМАТА Е ПРЕДИМСТВО ЕКО КЪ6ТА 0878768210
Re: Построяване на тази къща
12-05-2011 - 23:33:09
buildinspect.eu
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход