Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строителство от основи до ключ. Груб строеж -90 евро кв/м. До ключ-230 евро кв/м !!

Публикувано от lbi 
Извършваме всички видове строително монтажни работи.Груб строеж -от 80 до 90 евро кв/м.с материали и труд,само труд от 35 лв до 50 лв кв/м.До ключ-230 евро кв/м!
Довършителни ремонти Шпакловка-машино полагане с турбозол,Фаянс-теракот,Боя,Ламинат,Замазка,Ел-исталации,Вик,Венециански мазилки,Кнауф,вътрешни изолации.
Покриви,Покривни конструкции с гаранция-30 години,Беседки,Навеси,Освояване на тераси,Тавански помещения,
Огради,Подпорни стени, Топло и Хидроизолации с гаранция от 5 до 10 години.АЛ и ПВЦ дограма,полагане на тротуарни плочки,бордюри,облицовки от камък и други.Гарантирано качество на разумни цени.ДОГОВОР може да бъде дори и нотариално заверен.Гаранци за всеки един детайл извършен от нас 5-10 години!Работим изцяло само с качествени материали със сертификати!
Работим на териториата на София-област и други градове по договаряне!
тел:0889282821 Бекяров



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-08-07 11:48 от lbi.
ЕТ САМ-ДПД би искала да Ви предложи някои от нашите оферти:
Цени от Кариера „Исланица” – с. Априлово – скална маса:

Нестандартна скална маса - 5 лв.
Калибрована скална маса:
Инертни (кариерни) материали - от 0-20 - 7,90 лв.
Инертни (кариерни) материали - от 20-40 - 10 лв.
Инертни (кариерни) материали - от 40-100 - 8,30 лв.

Инертни (кариерни) материали - от 0-63 - 7,10 лв. (нова фракция)
Инертни (кариерни) материали - от 0-75 - 7,10 лв.

Инертни (кариерни) материали - от 0-100 - 7,10 лв.
Инертни (кариерни) материали - над 100 - 6,10 лв.
Цени: на тон (лв./т.)


Цени от баластриера с. Долна Малина - речни материали:

Инертни (речни) материали - Баластра – 15 лв.
Инертни (речни) материали - Пясък – 20 лв.
Инертни (речни) материали - Филц – 20 лв.
Инертни (речни) материали - Пресята баластра – 20 лв.
Цени: на кубичен метър


Цени на транспортни услуги:

превоз - 2,50 лв. на км. в двете посоки.



Кариера „Исланица”- с. Априлово се намира на 25 км. от гр. София и на 8 км. от гр. Елин Пелин. Баластриера - с. Долна Малина се намира на 30 км. от гр. София и на 7 км. от гр. Елин Пелин.



Ако проявите интерес, ще се радваме да работим заедно.



тел. за връзка: 0888 33 72 55 - Управител / 0888 58 19 88 - Ръководител кариера
web site: [karieraaprilovo.com]
Quote
lbi
Извършваме всички видове строително монтажни работи.Груб строеж от 80 евро кв/м до 90 евро кв/м.с материали и труд,само труд от 35 лв до 50 лв кв/м.До ключ-230 евро кв/м!
Довършителни ремонти Шпакловка-машино полагане с турбозол,Фаянс-теракот,Боя,Ламинат,Замазка,Ел-исталации,Вик,Венециански мазилки,Кнауф,вътрешни изолации.
Покриви,Покривни конструкции с гаранция-30 години,Беседки,Навеси,Освояване на тераси,Тавански помещения,
Огради,Подпорни стени, Топло и Хидроизолации с гаранция от 5 до 10 години.АЛ и ПВЦ дограма,полагане на тротуарни плочки,бордюри,облицовки от камък и други.Гарантирано качество на разумни цени.ДОГОВОР може да бъде дори и нотариално заверен.Гаранци за всеки един детайл извършен от нас 5-10 години!Работим изцяло само с качествени материали със сертификати!
Работим на териториата на София-област и други градове по договаряне!
тел:0889282821 Бекяров

Вашите цени са интересни, г-н Бекяров. Възможно ли е да дадете повече информация за себе си и построеното от Вас?
iiujen
С какво са толкова интересни цените?Има по интересни като гледам тук кофраж-8 , 10 лв на кв/м. Зидария от 1,50 до 3 лв,основи правят за 16 лв кв/м! Има една софииска фирма много обяви e напускала из сайтовете на 70 евро кв/м груб строеж, която е откраднала мои снимки и инфото, което съм написал също. Друга пак на 60 евро кв/м гледам сега и друга фирма на 70 евро кв/м, е това са все интересни цени! :}



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-08-07 19:17 от lbi.
Quote
lbi
iiujen
С какво са толкова интересни цените?Има по интересни като гледам тук кофраж-8 , 10 лв на кв/м. Зидария от 1,50 до 3 лв,основи правят за 16 лв кв/м! Има една софииска фирма много обяви e напускала из сайтовете на 70 евро кв/м груб строеж, която е откраднала мои снимки и инфото, което съм написал също. Друга пак на 60 евро кв/м гледам сега и друга фирма на 70 евро кв/м, е това са все интересни цени! :}

Уважаеми г-н Бекяров,

Нека приемем, че имаме два вида цени за строителство – измамни и реални.

Измамните цени са тези, на които хората се мамят чрез строителство.
Примери:
Перат се пари – измамни цени за строителство. Обикновено цените са космически, като се плаща с немъчени пари.
Взема се аванс и не се строи нищо – измамни цени за строителство. Обикновено цените са нереално занижени и по тях не може да се прострои договореното.
Договарят се цени с включени над и много над 30% печалба. Няма да коменитрам тези цени.

Реални цени: Определени са на база рационални разходи за труд, материали, и др., уплътнен е графика за строителство, и е калкулирана до 30% печалба за строителя.

Аз намирам предложените от Вас цени за реални, поради което ги наричам интересни и затова питам за Ваши построени обекти или референции на инвеститори. Благодаря предварително, ако покажете такива.
Quote
lbi
Извършваме всички видове строително монтажни работи.Груб строеж -от 80 до 90 евро кв/м.с материали и труд,само труд от 35 лв до 50 лв кв/м.До ключ-230 евро кв/м!
Довършителни ремонти Шпакловка-машино полагане с турбозол,Фаянс-теракот,Боя,Ламинат,Замазка,Ел-исталации,Вик,Венециански мазилки,Кнауф,вътрешни изолации.
Покриви,Покривни конструкции с гаранция-30 години,Беседки,Навеси,Освояване на тераси,Тавански помещения,
Огради,Подпорни стени, Топло и Хидроизолации с гаранция от 5 до 10 години.АЛ и ПВЦ дограма,полагане на тротуарни плочки,бордюри,облицовки от камък и други.Гарантирано качество на разумни цени.ДОГОВОР може да бъде дори и нотариално заверен.Гаранци за всеки един детайл извършен от нас 5-10 години!Работим изцяло само с качествени материали със сертификати!
Работим на териториата на София-област и други градове по договаряне!
тел:0889282821 Бекяров
www.stroitelstvo-grub-stroej.dir.bg
Quote
lbi
Quote
lbi
Извършваме всички видове строително монтажни работи.Груб строеж -от 80 до 90 евро кв/м.с материали и труд,само труд от 35 лв до 50 лв кв/м.До ключ-230 евро кв/м!
Довършителни ремонти Шпакловка-машино полагане с турбозол,Фаянс-теракот,Боя,Ламинат,Замазка,Ел-исталации,Вик,Венециански мазилки,Кнауф,вътрешни изолации.
Покриви,Покривни конструкции с гаранция-30 години,Беседки,Навеси,Освояване на тераси,Тавански помещения,
Огради,Подпорни стени, Топло и Хидроизолации с гаранция от 5 до 10 години.АЛ и ПВЦ дограма,полагане на тротуарни плочки,бордюри,облицовки от камък и други.Гарантирано качество на разумни цени.ДОГОВОР може да бъде дори и нотариално заверен.Гаранци за всеки един детайл извършен от нас 5-10 години!Работим изцяло само с качествени материали със сертификати!
Работим на териториата на София-област и други градове по договаряне!
тел:0889282821 Бекяров
www.stroitelstvo-grub-stroej.dir.bg

Референцията е писмен документ в който са описани дейностите Ви за даден клиент. Дози документ се подписва от лице, на което сте строили. Това лице трябва да може да бъде намерено на адрес и по телефон и да бъде питано за впечатленията му от Вас. По-важно е какво другите мислят за Вас, нали? Затова е важно нещо референцията. Много сте строили очевидно от снимките ви. Ами направете списък от референтите си. Кажете кой строеж, къде е построен. Построеното е над земята и всеки може да го види, нали? А доволният от Вашите услуги ще обясни, като го питаме за впечатленията му от Вас. Недоволния също ще обясни.
Виж, колега, като има даден интерес от клиенти аз ги водя на оглед!
Quote
lbi
Виж, колега, като има даден интерес от клиенти аз ги водя на оглед!

Не съм ти колега, а потенциален ползвател на строителна услуга.smiling smiley

При цялото ми уважение към твоята оферта и сайт, не се сдържам да попитамwinking smiley:

Аз поискал ли съм ти да ме „развеждаш”? Защо не чуваш, какво искам? Аз не искам да правя, каквото ти ми кажеш. Объркал си рейса, пич … Ти ще правиш, каквото аз искам, ясно? Иначе ще гледаш парите ми на картинка.

Харесала ми е цената ти. Харесал ми е сайта ти. Искам да ти видя стоката, която е над земята и се вижда. Като ми хареса – ще дойда да видя и теб. Но първо ще видя стоката. Ако имаш стока, тя е на улицата, нали? На адрес. Всеки ден се движа по улици и гледам строежите на хората. А твоите строежи специални ли са, че не може да се видят? Да не би твоите строежи да са невидими за просто око?winking smiley

Ти решаваш, дали, вместо да ме развеждаш /което аз не искам сега/ ще публикуваш в сайта си референции с имена и адреси на възложители. Тая купешка дума „референция”, преведена на български почти значи ПРЕПОРЪКА. Дай възможност на клиентите си да те препоръчат.

Ако искаш да те харесам на картинка - ще се наложи да харесваш парите ми на картинка, за да сме в равновесие.
Ако искаш да науча, че хората те харесват и да дойда и аз при теб – покажи строежите поне на доволните си клиенти…
Ако нямаш такива – не си губи времето, да ме развеждаш.
Весело посрещане на Нова Година!*drink1*
Quote
iiujen
Quote
lbi
Виж, колега, като има даден интерес от клиенти аз ги водя на оглед!

Не съм ти колега, а потенциален ползвател на строителна услуга.smiling smiley

При цялото ми уважение към твоята оферта и сайт, не се сдържам да попитамwinking smiley:

Аз поискал ли съм ти да ме „развеждаш”? Защо не чуваш, какво искам? Аз не искам да правя, каквото ти ми кажеш. Объркал си рейса, пич … Ти ще правиш, каквото аз искам, ясно? Иначе ще гледаш парите ми на картинка.

Харесала ми е цената ти. Харесал ми е сайта ти. Искам да ти видя стоката, която е над земята и се вижда. Като ми хареса – ще дойда да видя и теб. Но първо ще видя стоката. Ако имаш стока, тя е на улицата, нали? На адрес. Всеки ден се движа по улици и гледам строежите на хората. А твоите строежи специални ли са, че не може да се видят? Да не би твоите строежи да са невидими за просто око?winking smiley

Ти решаваш, дали, вместо да ме развеждаш /което аз не искам сега/ ще публикуваш в сайта си референции с имена и адреси на възложители. Тая купешка дума „референция”, преведена на български почти значи ПРЕПОРЪКА. Дай възможност на клиентите си да те препоръчат.

Ако искаш да те харесам на картинка - ще се наложи да харесваш парите ми на картинка, за да сме в равновесие.
Ако искаш да науча, че хората те харесват и да дойда и аз при теб – покажи строежите поне на доволните си клиенти…
Ако нямаш такива – не си губи времето, да ме развеждаш.
Весело посрещане на Нова Година!*drink1*



Цената на грубия строеж излиза около 150-160 евро. Труд и материал. То само бетона и арматурата и тухлата са 70- 80 евроsmiling smiley Това може да го сметне всеки.

И още толкова за довърштелните работи. Малко повече идват. Зависи вече от желанията на клиентите. До ключ се връзва около 340-350 евро.


Г-н iiujen, ако желате разгледайте нашия сайт. Работеща, реална фирма сме.
www.sechkov.com
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход