Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тарся маистори за ремонт на апартамент

Публикувано от petar_nacev 
Re: Тарся маистори за ремонт на апартамент
26-03-2010 - 21:45:18
Правилно Начев,извинявай,
малко се отклоних...
Кой не е патил -
той не знае
Напук на форумската етика ще направя реклама на всички добри професионалисти в бранша.
Има много добри майстори , сръчни, добри като хора и с отлични знания в своята сфера.
Щото строителството е чиста наука , а не само умения.
Има и добри майстори ,сръчни ,и с отлични умения-но с малко познания и правят грешки ,понякога фатални.
Има и такива , които са супер на думи , но после се излагат.
Ти кои си избираш...
Така че спазвай строго технологичния процес и не се поддавай на много нови иновативни решения
-понякога ,а и доста често класиката е перфектна.
Желая ти от сърце да стигнеш до успешен и удовлетворителен завършек на това ти начинание.
Ако нещо не ти е ясно питай форумците - те всичко знаят и ще те насочат в правилната посока.

Успех
Re: Тарся маистори за ремонт на апартамент
26-03-2010 - 21:58:33
Извинявай Начев ,но ти панелка ли ремонтираш,нали не те обижда тоа вапрос.
Щото ша попитам как се маже и изправя гол панел всички форумци ремонтаджии -и те ще ти отговорят.
Ами тия твоите не можаха ли да преценят предварително как и по какъв начин ще постигнат здрави и прави стени,
ами да ти хабят нервите и парите.
Не бой се -всички бачкат на принципа
ВСИЧКО-на гърба на Клиента...
Да ама като му се огънат краката -кво става
Пада и умира
Така че първо питай после сравнявай и консултирай ,па тогава взимай решения за атака.

Поздрав

reforce@dir.bg
Re: Тарся маистори за ремонт на апартамент
08-04-2010 - 03:05:53
значи изкам да кажа само едно не6то несте несте попаднали на добри майстори преди 3 месеца си направих ремонт на апартамента попаднах на какви ли не идиоти и самозванци,вече бях дигнала раце когато една семейна приателка ми сподели це познавала някакав мастор от (родопите)малко страно нали. та така реших да звънна, като обясних на майстора це става вапрос за цял апартанент:момчето се оказа луд в хубавиа смисал,след като направи огледа ми каза да помисля за цената и да му кайа дали става,така цената беше малко висока и реших че нешто става но си казах след като направи банята ако неми хареса ще го спра,хора този маистор е ненормален след 3 дни банята беше готова,ето снимката,после след 30дни апартамент 86кв.мбеше готов за живеене,незнам как стана това но това момче ми варна вярата в майсторите,такаче които нее напипал такав човек може само да сажелява,и много страно поизка ми на ден даму правя по литар кафе,дано да живее по далго(майтап)ако някои изка да се обеди нека му зване.0878382588
Re: Тарся маистори за ремонт на апартамент
08-04-2010 - 07:42:40
avatar
В тоя раздел май редовно не си пият хапчетата...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Тарся маистори за ремонт на апартамент
10-04-2010 - 11:52:44
avatar
Резултати 1 - 4 от 4
Re: Търся майстори - преди 2 дни

значи изкам да кажа само едно не6то несте несте попаднали на добри майстори преди 3 месеца си направих ремонт на апартамента попаднах на какви ли не идиоти и самозванци,вече бях дигнала раце когато една семейна приателка ми сподели це познавала някакав мастор от (родопите)малко страно нали. та така реших да звънна, като обясних на майстора це става вапрос за цял апартанент:момчето се оказа луд в

от komara - Строителни обяви
Re: Тарся маистори за ремонт на апартамент - преди 2 дни

значи изкам да кажа само едно не6то несте несте попаднали на добри майстори преди 3 месеца си направих ремонт на апартамента попаднах на какви ли не идиоти и самозванци,вече бях дигнала раце когато една семейна приателка ми сподели це познавала някакав мастор от (родопите)малко страно нали. та така реших да звънна, като обясних на майстора це става вапрос за цял апартанент:момчето се оказа луд в

от komara - Строителни обяви
Re: Търся фирма за строеж на къща - Ботевградско - преди 2 дни

eto edna koqto pravi moqta et beki radoslav e sobstvenika tel 0878382588

от komara - Строителни обяви
Re: Груб строеж на къща - София - преди 2 дни

etoto briga da no vzimat skapo rado.tel0878382588

от komara - Строителни обяви
==========================================================================================================================================================================================:]

:]:}:]:]:]

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-10 11:54 от markk.
Re: Тарся маистори за ремонт на апартамент
21-04-2010 - 00:52:05
Ако все още тарсите тел 0885312747 Благодаря
Re: Тарся маистори за ремонт на апартамент
25-04-2010 - 14:07:42
Луксознен Ремонт на апартамент

Поздрави

Също така и :
ТОПЛОИЗОЛАЦИЯ
САНИРАНЕ
АЛПИНИСТИ
ТОПЛОИЗОЛАЦИЯ ЦЕНИ
ХИДРОИЗОЛАЦИЯ
ХИДРОИЗОЛАЦИЯ - ЦЕНИ
Ремонт на Покриви
Ремонт на Покриви Цени

За Всички които се интересуват от Видове Топлоизолация и Хидроизолация , Цени на Топлоизолация и ремонта на покрива

Моля използвайте по-горните линкове
Успех !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход