Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся майстори

Публикувано от boyaneca 
Търся майстори
13-01-2010 - 05:20:28
Здравейте.
Имам намерение да започна строеж на еднофамилна къща 350м2 в Драгалевци.
Не искам бунгало или хангар.Имам разрешение за започване на строеж 350м2 монолитно строителство .
Няма да избягам от този форум докато не събера поне 10 строителни бригади или фирми препоръчани от доволни клиенти във форума.
Сори че откраднах идеята на Rich
Re: Търся майстори
13-01-2010 - 05:34:16
Още нещо
Все ми е едно дали ще е фирма,бригада или еди кой си,ще приема оферта която ме устройва.
Не приемам препоръки от неизвестни във форума
За контакт и препоръка на лични
Re: Търся майстори
13-01-2010 - 09:11:56
Боянец - късно си се сетил да търсиш изпълнител. Изпълнител се търси преди да се проектира и се работи съвместно - строител и проектанти за да има икономически ефект.
Re: Търся майстори
13-01-2010 - 12:52:14
Nie sme stroitelna firma, koqto raboti s nqkolko podizpylniteli. Do tuk syvmestnite ni raboti s tqh sa mnogo dobri. Preporychvame vi gi.
Za da pridobiete predstava za tqhnata stroitelna /dovyrshitelna/ rabota vi izprashtame sledniq sait: www.as-stroi2000.eu
Nqma da syjalqvate!
Re: Търся майстори
14-01-2010 - 00:47:45
Bobito
Сайта ти не се отваря
Пиши ми на лични за контакт
Re: Търся майстори
14-01-2010 - 02:46:45
Боянец,търси Маркк/от този форум/,за да си доволен от това,което искаш да направиш.Давам ти личните си препоръки,защото знам какво може и как го може!Или ми пиши на лични,за да ти дам телефоните му!Предполагам за офертата ти мераклии ще има много!
Желая успех в не лесното начинание*ok*
Re: Търся майстори
14-01-2010 - 08:41:10
Марк ми е в списъка,имам номера му
Благодаря
Re: Търся майстори
14-01-2010 - 11:54:04
Имам няколко завършени къщи в Драгалевци но за съжаление нямам снимки да ти пратя. Ако имаш интерес мга да ти ги покажа.
Re: Търся майстори
15-01-2010 - 11:51:56
Zdraweite,nie sme firma koqto se zanimawa predimno s metalni konstrukcii no rabotim paralelno sas stroitelna firma za cqlostno izgrajdane na obekti.Kakto wi e izvestno parapeti se montirat pochti na finalen etap i v tazi vryzka moga da kaja,che na dosta obekti sme bili i dosta MAISTORSKI izpulneniq ne samo sme vijdali no i useshtali na nash grab...ima firmi i firmi v tova chislo maistori i maistori.*huh*.No do tozi moment ot mnojestvo montaji koito sme izvyrshili sled firmata s koqto sega rabotim njamame nikakvi zabelejki.Shto se otnasq do oferirane na neshto-to tova mojem da go napravim no sled zapoznavane na po-detailni chasti ot plan,proekt ili dr.Nadjavam se da budem polezni.
Re: Търся майстори
15-01-2010 - 17:48:38
avatar
Quote
avelina
Zdraweite,nie sme firma koqto se zanimawa predimno s metalni konstrukcii no rabotim paralelno sas stroitelna firma za cqlostno izgrajdane na obekti.Kakto wi e izvestno parapeti se montirat pochti na finalen etap i v tazi vryzka moga da kaja,che na dosta obekti sme bili i dosta MAISTORSKI izpulneniq ne samo sme vijdali no i useshtali na nash grab...ima firmi i firmi v tova chislo maistori i maistori.*huh*.No do tozi moment ot mnojestvo montaji koito sme izvyrshili sled firmata s koqto sega rabotim njamame nikakvi zabelejki.Shto se otnasq do oferirane na neshto-to tova mojem da go napravim no sled zapoznavane na po-detailni chasti ot plan,proekt ili dr.Nadjavam se da budem polezni.

Добре де, не се ли научихте да ползвате кирилица!!!!!!!! След като показвате неуважение към четящите как си мислите, че Ви се обърне внимание?????

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход