Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся Фирма за груб строеж

Публикувано от Ivan HK 
Търся Фирма за груб строеж
01-07-2008 - 09:15:20
Здравейте,
Предстои ми строеж на еднофамилна къща 277 м2 във Волуяк. Очаквам разрешително за строеж след около месец ( началото на Август ). Готов съм да предоставя сканирани части архитектура и конструкции при проявен интерес за изготвяне на оферта. Интересува ме също какви допълнителни разходи (не включени в офертата) са необходими за изпълнението на груб строеж. Моля пишете на лични съобщения
С пожелания за спорен ден на всички Вас оставам на разположение за въпроси?
ufg
Re: Търся Фирма за груб строеж
01-07-2008 - 17:01:13
здравейте, фирми много зависи какво искате да направите.По добре дайте на една фирма и да приключите за 4-5 месеца. обекта е малък и много бързо се строй. Ние строим за 300 е на кв/м с поставяне на мивки и крановете даже.
Re: Търся Фирма за груб строеж
02-07-2008 - 17:09:29
Здравей,
Тъй като аз се занимавам с изграждане на системи за отопление и охлаждане, може при настъпване на съответния етап от стоителството на къщата да изпратиш запитване за оферта на посочения по-долу имейл с изискванията си спрямо това, каква система желаеш да бъде изградена - термопомпа, котел и др.
Успех със строителството!
Цветан Гергов
0886 398950
thermo_pro@yahoo.com
Re: Търся Фирма за груб строеж
26-11-2008 - 13:39:36
Готин, отскоро съм в този форум, но много ти е скъп грубия строеж. В нашата фирма е 250 евро на квадратен метър. Успех!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход