Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

съквартиранти за стая

Публикувано от alex 
съквартиранти за стая от тристайно жилище, намиращо се на бул. Стефан Стамболов (Женския пазар), 3 легла, 4-крилен гардероб, маса и столове, кухня (готварска печка), баня и отделна тоалетна, наем 100 лв./месец на човек с включени консумативи
zdravei alex az sam kami i sa6to si tarsia kvartira ako moje6 ostavi tel za vrazka da ti zvanna za da vidia kvartirata..
smiling smiley
Alex, zdrave!
Az sa6to tarsia kvartira. Ako o6te e validno tvoeto predlojenie pi6i na mail-a.
moety e aktyalno bate
Quote

Търся два души за голяма непреходна стая от двустаен с ТЕЦ !НЯМА ХАЗЯИ! (2 легла , 2 дардероба , ракла , секция , маса и 2 кресла ) с ползване на баня , тоалетна и кухня (печка , хладилник и автоматична пералня ) НАЕМА + КОНСУМАТИВИТЕ на всеки 1 е по 110 лв ако искате да сте сам/сама в стаята естествено цената се променя на 170 лв НАЕМ БЕЗ консумативите (50 лв) Ако искате оглед звънете на домашен телефон : 947 93 48
МОЛЯ БЕЗ СЕМЕИСТВА И АГЕНЦИИ
Svetlio
Re: съквартиранти за стая
11-05-2006 - 07:18:06
hubavo e da se pishe otkoga e svobodno za nanasqne za da ne stavat izlishni razhodki i da se gubi cenno vreme. Lichna preporyka :-)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход