Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Davame staq za dvoika ili dve momicheta

Публикувано от Marto 
Apartamenta e v belite brezi 12 " eto link " [www.bgmaps.com]

Staqta e svetla i topla s mnogo garderobi i golqmo leglo. Moje da se polzva vsichko ..v kuhnqta ima " avtm. peralnq, pechka hladilnik i frizer . Cenata e 160 lv + depozit 160lv

Apartamenta e s parno, I-net, kabelna, telefon, dve WC-ta, banq s vana i ogromen balkon.

Nie sme dve momicheta i dve momcheta na po 22-25 g. jelaem syshto bydeshtite ni sykvartiranti da sa gore-dolu v tazi vyzrast. za kontakt dom. 5818514 i 0898 / 303071
Za apartamenta - hubavo, za svetlinata, za toplinata, za bialata tehnika - oshte po-habvo, za neta - za nakade sme bez net i ako mi namerite sajitel za stayata - nahilen i chistoplaten, napravo naramvam pc-to, spalnia chuval, chetkata za zabi, HAVLIATA i drugite ne dotam zadaljitelni aksesoari (ama hich ne sa malko) i idvam.

Az sam na 26 g., lekichko sam preskochila gornata vi granitsa, ama smiatam, che e tarpimo a i si e gore-dolu v tozi diapazon. Ako imate idei za niakoi pozitiven, prilichno zashmortsan sastainik, smiatam e redno napravo da me pokanite nagosti.

xaxxa Janky

nqma problemi, shtom imash PC da si napravim mrejaa smiling smiley) obache legloto e golqmo i nemoje da se razdelq..shte trqbva da se gushkash s noviq tyrsen sykvartirant smiling smiley) ako tova ne ti e problem shte go mislim kak da go napravim :ami:
Janky
Re: Davame staq za dvoika ili dve momicheta
30-01-2006 - 19:40:53
hmmmmmmmmmmm
imam diushek i shalte - viarvam, che ako skolasate da namerite niakoi razbran chovek shte go ubedim, che na poda e nai-zdravoslovno da se spi. smoking smiley

... Ya sega kazhete ama savsem chestno i otgovorno kolko shte mi izleze tsilata staya s konsumativite v nai- studenite dni? Shtoto da si imash samo tvoia staia ne e losha perspektiva kato izkliuchim finansovata strana na vaprosa (ne che neshto ama 80 leva si e tsialo party).

obyavata vse o6te li e validna? nie sme dvoika rabote6ti studenti (ve4e po-skoro rabote6ti, otkolkoto studenti) na 26 i 24 god., pu6a4i, ako tova ne vi pritesnyava. Kato zyalo tova, koeto ni predlagate, absolutno ni zadovolyava. Po koe vreme moga da zvunya na dadenia nomer? Ostavyam tel. za vruska: 0898823589 i 9634410/9634420 (v delni4ni dni m/u 10.00 i 17.00h)
Dimityr, otgovoril sym ti na poshtata winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход