Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

купувам зем.земи пасища ливади ниви и гори сечени и несечени на добри цени 0899177992 0886048727

Публикувано от VESELU6A 
[c[size=8px]olor=orange][/color][/size]
купувам ниви пасища и ливади сечени и несечени гори в ловешка и плевенска област на добри цени
Предлагам земеделски земи в област Бургас.
Ако представляват интерес за вас тел:056960151;0885246713
Марчева
КУПУВАМ ЗЕМЕДЕЛСКИ ЗЕМИ ПАСИЩА ЛИВАДИ ДО 10 КАТЕГОРИЯ В ЛОВЕШКА И ПЛЕВЕНСКА ОБЛАСТ СЕЧЕНИ И НЕСЕЧЕНИ ГОРИ НА ДОБРИ ЦЕНИ
КУПУВАМ ПАСИЩА ЛИВАДИ НИВИ ДО10КАТЕГОРИЯ НА ДОБРИ ЦЕНИ СЕЧЕНИ И НЕСЕЧЕНИ ГОРИ В ЛОВЕШКА И ПЛЕВЕНСКА ОБЛАСТ
ТЪРСЯ ЗЕМЕДЕЛСКА ЗЕМЯ НАД 50ДК.3ТА КАТЕГОРИЯ ДОБРО ЗАПЛАЩАНЕ
12-09-2007 - 21:37:55
търся зем.земя нива от 50 до 150дк на едно място при цена до 350лв


Zdraveite,
rabotq raiona na Smolqnska oblast i moga da Vi predloja 180 dka. gora do Smilqn/blizo da grackata granica/, a sa6to blizo 100 dka. na Pamporovo i 40dka.v Chepelare.
E ako raiona Vi interesuva pi6ete mi!!!
КУПУВАМ ЗЕМ.ЗЕМИ ПАСИЩА ЛИВАДИ ДО10КАТЕГОРИЯ НА ДОБРИ ЦЕНИ В ЛОВЕШКА И ПЛЕВЕНСКА ОБЛАСТ ГОРИ СЕЧЕНИ И НЕСЕЧЕНИ .НИВИ НАД50 ДК 3ТА КАТЕГОРИЯ ДО 350ЛВ
много зависи от цената която щеми предложите за тези гори дали мога да ги купя за хората за които работя даи ми някакви цени за големия парцел гора
zdraveite. imam nqkolko oferti, koito biha mogli da vi zainteresuvat, no zavisi za kakvi celi vi trqbvat zem. zemi livadi i t.n.? za obrabotvane ili za stroej? moga da vi predloja v blizost do bansko dva imota, v troqnskiq balkan 14 dekara, okolo kavarna i moreto parceli po 50 70 dekara i nagore. julia_vasileva@abv.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход