Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся за корпоративни клиенти, хотели, офис или/и жилищни сгради, предприятия.

Публикувано от dordje 
Сградите може да са в строеж, проект или завършени. За клиентите ми е важно да си инвестират парите в подходящи проекти.
Здравейте, мога да Ви предложа офис сграда в София.Ако имате интерес, подробности на e-mail:bulbag2004@abv.bg.Елена Бойчева
Здравейте,продавам неработещо предприятие в Разлог с площ 10 дка със ЗП 50 % от терена.Цена 650 000 лева без ДДС.
0887395253
Здравейте,ако проявявате интерес към подобни имоти-хотел 1ва линия в Св.Влас.УПИ 20дк с проект за ваканционен комплекс в Средна гора с минерална вода/цена 5Е/м2/ моля пишете на и-мейла ми, dean_steven2001@yahoo.com
Здравейте!

Имам изключително подходящо печелившо и работещо предприятие.

НЕ ИСКАМ НИКАКВА КОМИСИОННА!

Ако Ви интересува офертата пишете ми на office@bars-bg.tk
Тогава ще Ви кажа какво искам и ще започна да ви запознавам
с подробности за предприятието.
..



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-12-02 22:16 от hamar.
Терен за строителство в Балчик, 31.000 кв. м., 3,5 км от летище Балчик /концесионер-летище София/, 6 км от плажа, 3 км от града, 15 км от Албена, 45 км от Балчик ; асфалт, ток, вода, тих, слънчев, екологичен район,заобиколен от гора.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-12-08 19:41 от general.
Здравейте, разполагам с голяма база от хотели, вили, къщи по черноморието. Предприятия в сферата на хранително вкусовата промишленост, месокомбинати, птицеферми, винарски изби. Може да се предлагат на сериозни и реални клиенти.
Атанас Шарденов
Поморие
e-mail: atanas_sh@abv.bg
0889689199
Мога да предложа интересен парцел в Пловдив, на Рогошко шосе в блиизост до Панаира отреден за КОО.
Интересното е, че точно зад него "Пещерска" започват да сторят фабрика за цигари, а нямат директен излаз на Рогошко шосе smiling smiley

Кинт 5
к.к. 24 м.
80% плътност
РЗП над 10' кв.м.
Zdraveite, prodavam imot v centara na grad Montana- nerabote6to predpriqtie ot 3 dka sgradata e ot 3 etaja 1000 kv.m RZP na etaj. Moje da bade ofis sgrada,mol,hotel i t.n. Ako vi interesuva se obadete na tel. 0879 327 509
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход