Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувам за мой клиент, Къща със самостоятелен парцел в София или близо до София

Публикувано от ivan_1 
Купувам за мой клиент, Къща със самостоятелен парцел в София или близо до София , като направление магистрала „Тракия“, магистрала „Струма“. Интерес в селища с непосредствен достъп до магистралите. Няма интерес за имоти през едно две села от магистралите. При презентиране на имота моля за снимки и скица ако има такава.
Можете да се свържете с мен на тел. 0884 625108, 0899995927, 0877118580 , и на имейл – ivancenovv@gmail.com


Купувам за мой клиент, Апартамент в южните квартали на град София. Имотът трябва да е с акт 16 и разрешение за ползване. При презентиране на имота моля за снимки и скица ако има такава.
Можете да се свържете с мен на тел. 0884 625108, 0899995927, 0877118580 , и на имейл – ivancenovv@gmail.com


Купувам за мой клиент, Урегулиран Поземлен Имот (УПИ) в град София. Теренът трябва да е с влязла в сила регулация, лице на асфалтов път и е желателно да е близо до комуникации – ток, вода, канал, газ, и тн. Ако има такива. Закупува се с цел застрояване. При презентиране на имота моля за скица.
Можете да се свържете с мен на тел. 0884 625108, 0899995927, 0877118580 , и на имейл – ivancenovv@gmail.com
Продавам къща 75 кв.м. състояща се от трапезария и и две големи спални санитарен възел, в с.Кривина- София с дворно място от 450кв.м. Към къщата има залепени две летни стаи също със санитарен възел.Къщата се намира близо до центъра на селото, уреден гр. транспорт, маршрутни таксита на 10 мин., асфалтирани улици, улично осветление.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход