Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувам недвижимите имоти на КУКУ

Публикувано от elfi30 
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
17-05-2008 - 01:34:47
Центърът на София през 21 век !Tова гето се намира на бул.Константин Величков и Ал.Стамболийски.
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
17-05-2008 - 01:47:29
Купувам първата къща-мечта от дясно на ляво за по 2000 Е/кв.м. ако някой друг не даде повече.От малък си мечтая да инвестирам в такъв имот. :} :} :}
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
17-05-2008 - 02:59:25
Ааааа, много е интересна снимката. По нататък, като имам повече време мога да ви покажа и моята колекция от САЩ, много ще ви хареса. Веднъж вече бях постнал няколко снимки, но не мога да ви дам линк, беше преди няколко месеца. Имам и нови.
Все пак, да не е съвсем без нищо, ще ви покажа ей таз снимка от столицата на света Манхатън.

Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
17-05-2008 - 03:19:22
na, ти не си ли продаде имотите преди година-две, тъй като не беще доволен от наема, който им вземаше? Поправи ме, ако бъркам.

За Позвънете(Варна) - бая трудно ще намериш имота, което търсиш. Пример, тристайни - излизат 50 обяви за милионен град(че и извън града). Покажи ми какъв избор имам да кажем за тристаен в Чайка, или Винс, или някой друг добър квартал. Ако има и по една оферта на район пак е добре. Оттук нататък избирай етаж, изложение, разположение и т.н и т.н. Виж, ако вземеш Варненски имоти избора е доста по-голям.
Но и тук проблема е, като тръгнеш да търсиш, тук има нещо кофти, другата обява е фалшива, третата имота е продаден, и въобще-ходене по мъките да намериш нещо свястно.
na
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
17-05-2008 - 04:22:53
наблюдател,
прав си- каквото бях инвестирал в ново строителство го продадох; това което ми остана е наследствено и ако зависеше само от мене бих го продал на първия човек който позвъни на вратата; за Позвънете си прав.че няма много обяви, обаче преди време беше много по- зле: за 2стайни имаше около 30 обяви, сега от последните 1-2седмици наближават 100; те иначе и в имоти.нет или имот.бг повечето обяви са фалшиви; Поне в позвънете се обаждат доста частни лица; доколкото си спомням Варна не е милионен град, ако искаш да включиш околностите, гледай на парцели или къщи, там има стотици обяви
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
17-05-2008 - 05:00:06
Е Наблюдател, недей да да си кривиш душата и тенденциозно да показваш снимки ( помня и онези, които беше сложил преди месеци).
Всяка сутрин пресичам Манхатън на път за работа ( обичам да ходя пеша, а не защото нямам пари за транспорт) и аз също виждам тези купчини боклук. Които обаче до час-два изчезват! Знаеш много добре какво количество народ се стича в там през деня, а и през нощта. Е, боклукът, който се генерира, как да се изчисти. Да се изпари ли??
Поне забележи, че всичко е опаковано и прибрано.

Сега, като си идеш в БГ, ще видиш там как и колко често се изнася боклук!
Не злорадствам, но.....

:} :} :}
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
17-05-2008 - 05:22:14
Хмм, имам тук един въпрос, дето ще бъда много благодарен, ако някой ми отговори. Ей тук съм събирал брой оферти и брой фирми за последните няколко дена. Умишлено съм избрал периода да включва и празнични дни, за които знаем, че броя на фирмите пада, тъй като базата данни не се обновява. Ето ги и данните:

3 May - 282 689 оферти - 863 фирми
4 May - 282 774 оферти - 854 фирми
7 May - 283 423 оферти- 1057 фирми
8 May -284 423 оферти- 1173 фирми
12 May 284 537 оферти- 1302 фирми
13 May 285 900 оферти-1360 фирми
14 May 287 007 оферти- 1385 фирми


Сега, ако разгледате , ще забележите, че за периода 3-14 Май фирмите са се увеличили с 60,5 % (тъй като са започнали да въвеждат данни след почивните дни), докато броя на офертите е пораснал с само 1.5 %. Тук не са отразени продажбите от частни лица, но чак пък такава драстична разлика. Каква е причината според вас?
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
17-05-2008 - 05:30:25
Любопитна, аз сложих снимката щото Гризена се нави да купува къщата от първата снимка, та си рекох, да взема и аз да покажа нещо, та да има избор човекът. smiling smiley Кеф ти България, кеф ти Америка. :}
Re: Центърът на София през 21 век
17-05-2008 - 06:51:59
България е непривлекателно място за живот. София още повечел Градът прилича на бомбардиран, не може да ходи по улиците, не може да се кара кола. Мутрите са завзели всичко и тротоари и платна. Бях за един месец в София и се уплаших. Животът тече в някъкъв хаотичен цикъл, хората по улиците са мрачни и нервни, вероятно битката за оцеляване ги прави такива. Мръсотията и отсъствието на ред са нещо, което никога няма да приема. Разбрах, че за 22 години съм се отдалечил от българския начин на живот и едва ли бих могъл да се върна към него отново. По всичко личи, че България ще е място, което ще посещавам, за да видя близки и приятели, но в което не бих могъл да живея повече. Стреснат съм от простотията, от буквалния взрив на вулгарност, грубиянщина и липса на морал и ценности. Не вярвам т.нар. социалисти да направят нещо повече от обещания. Излишно е да продължавам..........



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-17 07:05 от compass.
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
17-05-2008 - 07:21:30
всъщност наблюдател е снимал сравнително прилично опакован боклук който чака боклукджийската кола. Масова практика е боклука да се опакова в специални боклукджийски чували. Изглежда захврърлен но реално не е. Хората си изнасят боклука в деня/часа за прибиране и хората го прибират. Кофи за боклук реално има само в кондоминуим комлексите, иначе хората слагат боклука в чували за прибиране от камионите за събиране на смет.

Наблюдател втрещтен съм, нали си живял в УС, какви са тези плитки опити за манипулиране? Ти знаеш ли каква е глобата за хвърляне на боклук на улицата в Ню Йорк и как строго се прилага? щото аз съм виждал да глобяват 500 долара в Торонто за хвърлен фас на улицата.

Абсолютните шампиони по плямпане и нищоказване камелия и наблюдател пак са особено активни. Както винаги нищо не казват, само заяждане на дребно.
Камелия, ти си разведена нали? Защото аз не си представям някой мъж който да може да те изтърпи. И какви са тези претенции за героизъм, нали в Бг всички са богати и цъфнали, какво се изживяваш като мъченик?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-17 07:22 от kuku987.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход