Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувам недвижимите имоти на КУКУ

Публикувано от elfi30 
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
16-05-2008 - 08:33:38
"за едно нещо си наистина прав-от тази година повече няма да изхарча и стотинка в тази циганска държава"

Най-добре е да се постараеш въобще да изчезнеш от където и да е!!! Не си нужен на никого, освен на себе си. За мен не се притеснявай, имам си тухлен апартамент на топ локейшън, със необходимите apliances, не ми трябва даже и кола, защото всичко ми е подръка. Ако си забравил, да ти припомня що е това тухла, а не някаква скърцаща дървения с имитация на тухличка отпред, ИСТИНСКА ТУХЛА. Плащай си дървенията, която предполагам си купил, и не занимавай никого със себе си

пп: Как си с индийския, дано живееш по-далечко от такива, че като ме лъхнат техните миризми направо ще повърна. Че са и много вече, сигурно всеки четвърти е индиец.
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
16-05-2008 - 09:03:58
Извинявай за недоразумението.Май имаме различни виждания по въпроса.Ти си на принципа "моя дом е моята крепост" и затова ти е необходими бърлогата ти да е от тухла и да издържа на ядрен взрив.За мен е важно хората,които срещам на улицата да са усмихнати и около мен да има ред и чистота.Искам да бъда част от света,не част от интериора на апартамента.Но всеки с вижданията си относно живота.И нека да спрем със заяжданията между нас и да обърнем повече внимание на зададените теми.
п.п.Колкото до индийците,не са долни и подли като черните.Напротив,много са човечни и винаги ще ти помогнат когато си в беда,стига да им е по силите.Храните им няма да коментирам,безсмислено е.
Извинявам се ако съм засегнал някого.Живи и здрави... smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
16-05-2008 - 09:41:17
"Ти си на принципа "моя дом е моята крепост""

Признавам си, че съм привърженик на тази сентенция, номадския живот не е за мен. А тук се получава точно така - търсиш работа и се установяваш там, където я намериш. И ако не случиш на работа има да се въртиш като муха без глава, докато си намериш мястото. Както и да е.

"За мен е важно хората,които срещам на улицата да са усмихнати"

Знаеш ли, предпочитам да виждам хората такива, каквито са. А те всички се усмихват, но какво се крие зад това?




"Искам да бъда част от света,не част от интериора на апартамента."

Това е много добро пожелание, и не виждам проблем да го правя и от БГ. Ето - цяла Европа ми е на 2, максимум 3 часа път, не ти и искат виза, както едно време. Само че как ще го правиш ти от Америка с тия малки отпуски не ми е ясно, но ти си знаеш.

Айде лека нощ, че утре пак съм на браздата, живот и здраве да има, другото всичко се оправя......
grizena Написал:
-------------------------------------------------------
> за едно нещо си наистина прав-от тази година
> повече няма да изхарча и стотинка в тази циганска
> държава.А досега го правех.Но не само в БГ има
> евтини жени и евтино пиене.Има толкова много
> места,където можеш да си прекараш добре
> отпуската.А ти като си тарикат се прибери в БГ
> някоя мазна брокерка като Камелия да те сапуниса и
> да ти прибере мангизите за заветната копторка на
> шплаковка и замазка.Мен не можаха да ме
> излъжат.Благодарен съм за това на Куку и
> Асен,както и много още умни българи от този
> форум.Да са живи и здрави.
> п.п.Забравих да ти кажа,че щом ще се прибираш в БГ
> започни да учиш турски и цигански,защото ще ти е
> необходим.Скоро българския ще изчезне(говоря за
> близките 20 години),както и самите българи от тази
> територия.Но и да не го научиш,твоите деца ще го
> научат.Бъди сигурен в това.И не ми се правете на
> патриоти по форумите,защото сте едни едни жалки
> мишки,завряни в своите дупки.Бъдете
> патриоти.когато е необходимо.Аз вече не съм
> такъв.А толкова обичах България...Не съм се родил
> българофоб,хора като теб,Камелия и Парцалев,които
> гледат само да "глозгат" ме направиха такъв.Хайде
> със здраве.Това е най-важното според мен-здравето
> и щастието...


Гризена,то се оказа че си било мъжко!
Какво да те правим като не можеш да си намериш жени без заплащане? Сигурно циганите и комунистите са ти виновни пак.
Съжалявам и че ще трябва да надскочиш възможностите си като смениш дестинацията- все пак,в България и пиенето, и жените са ти по чергата......... winking smiley
Не бери грижа за нас,както не сме изчезнали над 1300 г.,така ще устискаме и днес.
Поогледай се около теб,щото нещо напоследък не само че белите са на привършване, а и числото на изтрещяващите,дето стрелят по де що шава,застрашително расте.
Да ти припомня,че това е български форум,нормално е да пишат хора,които обичат страната си. Ти какво търсиш тук,щом си българофоб?
А,забравих,че аз съм те направила такъв,щото не приемам да плюеш като бясна камила по всичко и всички тук.
:}
По-умният винаги отстъпва
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
16-05-2008 - 19:24:49
как са цените тука днес
преди малко по нова телевизия казаха за пловдив+10-15% и растат
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
16-05-2008 - 19:37:57
Най-накрая по темата clap: Те растат и обявите в imoti.net с по над 1000 на ден:
14 май - 287 047
15 май - 288 087
16 май - 289 028
Кой ще познае верният отговор на въпроса:Кое първо ще спре да расте - цената или броя на апартаментите,които излизат за продажба всеки ден на пазара.За позналите верният отговор ще има награди smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
16-05-2008 - 22:48:03
grizena grizena обявите в имоти.нет не можеш да ги приемаш за никаква официална информация за предлагането на имоти в БГ.
na
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
17-05-2008 - 00:49:27
обявите в "позвънете" също са нарастнали в последните няколко дни....

що се отнася до индийците- не са ми супер приятни обаче бих ги предпочел 100пъти пред българските цигани.....и поне повечето са добре образовани

за тухленети апартаменти, нека не забравяме, че са строени от прословутите в цял свят с "майсторлъка" си български строители......
моя апартамент в Бг в момента е по-скъп от апартамент в който живях в чужбина, в комплекс с 2 басейна, 2 фитнеса, 3 езера, алея за бягане и парк, супер изпълнение; наема ми беше 700евро; за сравнение наема на апартамента ми в Бг е 250евро.....(сега очаквам някой да се намеси и да ми каже,колко по-добра инвестиция е апартамента ми в Бг, щото наема ще скача до 700евро)......
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
17-05-2008 - 00:57:41
Никой не ги приема за официална информация.Те нека да продължават да си растат с по 1000 на ден,а всеки да си ги приема както му оттърва.Или както казва нашенецът нещата отиват на "сикиме" spinning smiley sticking its tongue out Значи смяташ,че ръстът на обявите на пазара първи ще спре.Да не заложиш на кон,който не участва в конно състезание,че после няма награди. :} :} :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход