Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувам недвижимите имоти на КУКУ

Публикувано от elfi30 
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
15-05-2008 - 22:39:36
avatar
pats Написал:
-------------------------------------------------------
> абе не знам, ама ако може камелия поне да не
> цитира непрекъснато другите постове, че става
> много дълго за четене - хората не са толкова
> прости и сигурно ще я разберат какво точно се
> опитва да каже

Интересно,защо не се обърнеш лично към мен?
Явно,не те интересува спора по същество,нито факта, че за разлика от плюещите "по принцип",се отнасям към всекиго като личност,която все пак има отговорност и за действията си,и за резултата от тях. На плюещите,на които все някой им е виновен и им пречи,не им изнася. Да си прочел какво са направили те за подобряване на положението в страната?
Да си си направил труда да проследиш поне една тема,за да забележиш,че инициаторът на оспамването й не съм аз?
Да си намерил поне един пост от мен,който да не е в отговор на инициирано от някого оплюване?
Може на теб да ти е все едно,че те смятат за аутсайдер и глупак,неспособен на нищо,щом си останал тук. Можеш да се чувстваш както намериш за добре. Може да свиваш уши пред емигрантите,които ти заявяват, че ако не ти пратят пари,ще пукнеш от глад. Може да споделяш мнението на здрави и прави мъже,които по цял ден пишат във форумите как не им се плаща достатъчно,как държавата не се грижи за тях,а мафиотите ги прецакват..............
Изборът е твой. Както е мой да не се съглася с тях и да им го кажа.
Само че,истината боли- затова е този вой. winking smiley
ss7
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
16-05-2008 - 02:17:17
Споко Камелия е направила най-много за страната. Препродала е едни имоти и е увеличила преките чуждестранни инвестиции (Станишев да си вземе бележка). Никой не може да се мери с нея. Истината май наистина боляла
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
16-05-2008 - 04:12:13
Камелия ти си номер 1.Държавата има нужда от хора като теб за да бъде заличена напълно.Поздравления. clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap:
Re: Маха се страхливецът,който е готов на "подредено" да мие чинии.
16-05-2008 - 05:40:26
Камелия-хихихи,в Ню Йорк останаха Българите с заплати над 100,000$ на година, тези които носят пиците и мият чиниите си стегнаха багажа и се махнаха. Америка е за амбициозните и силните, останалите няма смисъл да си губят времето тук. Тук никой не ти дава, трябва сам да си го вземеш и то не само с труд но и с мозък.
Иначе:
“New York has always been going to hell but somehow it never gets there”
:loveu:
Re: Маха се страхливецът,който е готов на "подредено" да мие чинии.
16-05-2008 - 06:06:02
compass Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия-хихихи,в Ню Йорк останаха Българите с
> заплати над 100,000$ на година, тези които носят
> пиците и мият чиниите си стегнаха багажа и се
> махнаха. Америка е за амбициозните и силните,
> останалите няма смисъл да си губят времето тук.
> Тук никой не ти дава, трябва сам да си го вземеш и
> то не само с труд но и с мозък.
> Иначе:
> “New York has always been going to hell but
> somehow it never gets there”
>


Аве плагиат такъв, искаш ли да те разведа малко из Ню Йорк да ти покажа българи дето бачкат за доста под $100000, а и такива дето са без работа!!! Искаш ли???? Аре стига с тъпизмите моля ти се
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
16-05-2008 - 06:10:43
И моля ви се долу ръцете на всички от недвижимите имоти на Куку. Аз още преди 2-3 години му предложих да ги купя, но и до момента нямам отговор. Във всеки случай аз съм първи на опашката, така, че не се пререждайте моля clap:
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
16-05-2008 - 06:18:46
grizena Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия ти си номер 1.Държавата има нужда от хора
> като теб за да бъде заличена напълно.Поздравления.

Не гризанке. Държавата има нужда някой да и снася данъци (като Камелия, и така трябва да бъде), а не такива като тебе, които не пращат даже и стотинка в БГ. Ясен ли съм, или да ти го дообясня????


Абе момче,стои си там и не се прави на идиот.От пачките по добро няма!Сега си млад а като остарее6 кои те ебава.Не бъди глупак да се връща6 в наи тъпата държава.Не виждаш ли че даже и Виетнамците не искали да доидат в България?България е комунистическа и циганска.По добре е да си сред черни отколкото сред комунисти и цигани!Стои си там момче,аз от 22 години сам я напуснал и ти казвам-Стои си там! cool smiley
compass Написал:
-------------------------------------------------------
> Абе момче,стои си там и не се прави на идиот.От
> пачките по добро няма!Сега си млад а като остарее6
> кои те ебава.Не бъди глупак да се връща6 в наи
> тъпата държава.Не виждаш ли че даже и Виетнамците
> не искали да доидат в България?България е
> комунистическа и циганска.По добре е да си сред
> черни отколкото сред комунисти и цигани!Стои си
> там момче,аз от 22 години сам я напуснал и ти
> казвам-Стои си там!

Мерси за съвета, но имам други планове. Не съм от 22 години, от 10г. съм навън, но ми стигат и престигат. Разбира се най-доброто за тебе са пачките, за мен има и нещо друго, освен да се правят пачки. И като остарееш един ден, ще бъдеш един глупак с много пачки, без да си живял живота си, щото си бил зает да правиш пачки и всеки ще гледа да те преебе за да може да се докопа до тях. Парите мойто момче не винаги решават проблемите ти, а създат нови такива. Повярвай ми, изпитал съм го.


до Наблюдател:
за едно нещо си наистина прав-от тази година повече няма да изхарча и стотинка в тази циганска държава.А досега го правех.Но не само в БГ има евтини жени и евтино пиене.Има толкова много места,където можеш да си прекараш добре отпуската.А ти като си тарикат се прибери в БГ някоя мазна брокерка като Камелия да те сапуниса и да ти прибере мангизите за заветната копторка на шплаковка и замазка.Мен не можаха да ме излъжат.Благодарен съм за това на Куку и Асен,както и много още умни българи от този форум.Да са живи и здрави.
п.п.Забравих да ти кажа,че щом ще се прибираш в БГ започни да учиш турски и цигански,защото ще ти е необходим.Скоро българския ще изчезне(говоря за близките 20 години),както и самите българи от тази територия.Но и да не го научиш,твоите деца ще го научат.Бъди сигурен в това.И не ми се правете на патриоти по форумите,защото сте едни едни жалки мишки,завряни в своите дупки.Бъдете патриоти.когато е необходимо.Аз вече не съм такъв.А толкова обичах България...Не съм се родил българофоб,хора като теб,Камелия и Парцалев,които гледат само да "глозгат" ме направиха такъв.Хайде със здраве.Това е най-важното според мен-здравето и щастието...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход