Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувам недвижимите имоти на КУКУ

Публикувано от elfi30 
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
14-05-2008 - 16:15:12
По спокойно бе хора, не се вълнувайте толкова.

Който е прочел внимателно, е разбрал, че цитирах едно мнение на емигрант - от мъжки пол явно - които пише тези прични, поради които няма да се върне в БГ. Затова пише и нещо за казармата. (Ако трябва да се впускаме в подробности).

Ако някои твърди, че това не е описание на "родната действителност", че в БГ всичко е прекрасно и най-вече нормално, жалко наистина - няма прадстава какво е да живееш в нормална държава.

Но трябва да има човек база за сравнение, за да разбере, защо емигриралите млади хора няма да се върнат при този абсурд. Да не говорим, че който е излязъл много млад от БГ, е много по-вероятно да се запази като човек.

А иначе завърших образование в чужбина, което финансирах най-вече сама, като работех успоредно с това, Парцалев. И не мисля, че по какъвто и да е повод съм длъжна на ДЪРЖАВАТА българия.
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
14-05-2008 - 16:22:06
Quote

baba,
не бъркай времето в университета с излежаното време в затвора на невинно осъден!

Простете г-н Парцалев, но къде става въпрос за невинно осъдени?
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
14-05-2008 - 16:22:07
да ти кажа аз живея в бг ама и аз не се 4уствам длъжен на тия бандити
с една дума каквото съм си постигнал съм си го постигнал сам и в пове4ето слу4аи съм търсил държава само колкото да и платя данъците
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
14-05-2008 - 16:23:57
avatar
elisara Написал:
-------------------------------------------------------

> Но трябва да има човек база за сравнение, за да
> разбере, защо емигриралите млади хора няма да се
> върнат при този абсурд. Да не говорим, че който е
> излязъл много млад от БГ, е много по-вероятно да
> се запази като човек.
>
> А иначе завърших образование в чужбина, което
> финансирах най-вече сама, като работех успоредно с
> това, Парцалев. И не мисля, че по какъвто и да е
> повод съм длъжна на ДЪРЖАВАТА българия.


Тъй,тъй! Тези,дето сме тук,не сме хора. Няма лошо,само се питам какво правиш ти тук?
Защо ли ти се наложи да се върнеш? И държавата ли ти е виновна,че и навън не можа да се закрепиш? smoking smiley
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
14-05-2008 - 16:48:16
elisara,
Извинявай, не беше уточнила университета. Поздравления!
Доколкото разбирам, ти и държавата ни нямате взимане-даване! Просто се радвай на свободата си!


baba,
"загубеното" време в университета е по желание и не се дължи обезщетение, докато в затвора не е така!
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
14-05-2008 - 17:31:06
камелия,
от 14 години не съм "там", а от около 3 не съм и стъпвала буквално.
Работата ми е свързана с недвижими имоти и следене на пазара на имоти - и в БГ между другото - по този повод влизам тук. Иначе не гоня девиденти от цените на имотите в БГ. Ама никакви.

И не си мисли, че човек не вижда, не знае и не разбира от неща, свързани конктретно с недвижимите имоти без дори - да речем - да е водил клиенти на оглед. Не е единственият източник на информация обикалянето на улиците в БГ. Нямаш и на представа каква информация имат хората, които работят с източна европа тук - без да са стъпвали в частност в бг- за положението там. Такава, каквато нито една медия в бг няма да публикува.

И не се заяждам като тебе с всеки, които пише нещо във форума.
На атаки, като твоите - под кръста- ако ми кеф отговарям, но иначе само изказвам мнение по въпроси, по които имам лично мнение, без да се заяждам с никого. Ако не може- забранете и това.

лек ден
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
14-05-2008 - 17:31:28
Ако можеш дами обясниш каква е връзката между обсъжданите теми и излиянията на един психически неуравновесен човек може и да си отговориш на въпроса защо има такава реакция.
Я кажи наистина ли вярваш, че има човек, който да живее такъв живот и да не се е самоубил - имам предвид, като му се случват непрекъснато само тези 100 нещаsmiling smiley
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
14-05-2008 - 18:23:15
Проблемът явно е в това, че българинът мисли за държавата като нещо чуждо. Това разбира се е резултат от 5 века робство и 60 години комунизъм. Държавата това сме ние. Ако дързавата ни е такава, то е защото ние сме такива. Хората, които изберат да направят скок от 60-80 години и да се присламчат към постигнатото от други нации да не се мислят за по-добри от останалите българи (като се "отъркаш" в някой канадец автоматично ли губиш българската простотия? - да, ама не), а да им признаят правото на различен избор. Омръзна ми от емигранти, които доказват на себе си че са направили правилен избор като обиждат хората, които просто са направили друг избор. Престанете с тази "класика" ами работете да се впишете в новата си среда не само по отношение на размера на заплатата драги емигрирали българи.
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
14-05-2008 - 18:31:33
Quote

Държавата това сме ние.
Държавата това НЕ сме ние. Държавата е сбор от посткомунистически мафиотски структури, чиято цел е да стрижат стадото (народа или "ние"winking smiley. Чувал съм че в някои страни държавата имала други фунции...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-14 20:01 от baba.
Re: Купувам недвижимите имоти на КУКУ
14-05-2008 - 19:34:21
elisara миличка smiling smiley дай го по веселичко smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход