Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

покупка директно от совсвеник

Публикувано от Edi 
Edi
покупка директно от совсвеник
20-02-2008 - 18:38:18
zdraveite
iskam da otvorya tema za POKUPKA DIREKTNO OT SOBSTVENIK

smiling smiley

moje i da ne se haresa na brokerite ama da probvame



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-20 18:41 от Edi.
Re: покупка директно от совсвеник
20-02-2008 - 18:58:27
avatar
Edi Написал:
-------------------------------------------------------
> zdraveite
> iskam da otvorya tema za POKUPKA DIREKTNO OT
> SOBSTVENIK
>
>
>
> moje i da ne se haresa na brokerite ama da
> probvame

Можеш да отвориш каквато искаш тема,но пиши на кирилица и знай,че тук не е място за размяна на оферти,а за обсъждания на...... каквото се сетиш във връзка с имотите. smiling smiley

Edi
Re: покупка директно от совсвеник
21-02-2008 - 10:51:13
ok
проблеми няма smiling smiley за кирилицата

а за обсъжданията.......също няма проблеми

:}

но мен наистина ме е яд да си дам парите на някой брокер,та затова първия ми въпрос е дали някой знае място,страница или каквото й да е нещо в интернет кадето да не се "бутат"само брокери

благодаря smoking smiley
Re: покупка директно от совсвеник
21-02-2008 - 11:23:38
Няма такова място, ако си пуснеш твоя обява независимо дали купуваш или продаваш ще бъдеш атакуван от безчет брокери желаещи да ти помогнат срещу 2000 евро разбира се. Имаш две опции на действие : ако търсиш ново строителство обикаляш в района който си си избрал и гледаш информационните табели и говориш с техническите на обекта, който ти хареса - така тъкмо ще видиш и лицата на хората които строят там - дали ти харесват smiling smiley и дали ще им се довериш ,че са истински строители не излезли от ж.к.факултета, другия вариант е влизаш в сайтове за строителни фирми и строителство www.novatasofia.com е само един от тях.
Ако търсиш старо строителство е малко по-сложно и трудоемко тогава трябва да отидеш в пенсионерските клубове на квартала, който си избрал и да се ориентираш към такива пенсионери, които живеят отдавна в квартала и го познават и тях ги познават добре, оставяш им твоя визитка и им обясняваш, че търсиш апартамент в района ако чуят нещо да ти звъннат и че ако купиш ще ги почерпиш 50-100 лева - има страхотен мотивационен ефект- гарантирам те че до седмица ще знаеш поне 5 апартамента, които се продават!!!
Всички описани от мен методи са изключително ефективни и ще ти помогнат, единствения проблем е ,че ти или твой приятели трябва да са свободни и да имат много време за да ходят и издирват обект. Брокерите донякъде спестяват това на 30% защото после огледите и наглостта им да искат такса оглед ти губят времето пак и парите ти sad smiley winking smiley но ако е някой по читав брокер като Продавач, може да селектира апартаменти само по твой критерии - например хубави прави ъгли, добра мазилка, приятен изглед от прозореца и да не те мъкне на неща, които не би харесал - тогава спестеното време нараства на 50-60%. Имайки предвид ,че нормално аз поне търся апартаменти 4-5 месеца и ходя на дколо 200 огледа, ако за 2 месеца можеш да изкараш 2000 евро наеми си брокер ще ти спести ходенето иначе си действай сам и най-важното в цялата работа намери си твой много доверен нотариус, той има позиции и ще ти направи чрез секретарката си или пом. нотариуса всички проверки, които иначе брокерите ще те убеждават че в никакъв случай не можеш да направиш сам, което е тотална потресаваща глупост!!!!
Re: покупка директно от совсвеник
21-02-2008 - 15:07:31
До Емилиано . Прав си .Но си пропуснал най-важното нещо в живота си .Да си направиш лоботомия с кирка.. spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out :ami:
Re: покупка директно от совсвеник
21-02-2008 - 15:24:56
защо бе турбозол ???ти какво се ядосваш на съвети да се заобикалят кирливите брокери, нали си само едно момче с машинка за измазване smiling smiley smiling smiley твоя бизнес в случая не е накърнен изобщо, гледай си там мазилките и остави социалното инжинерство на хора които са в пъти по-умни, хитри, обучени, натрупали международен опит от теб!!!да се беше `разпенявила` Камелия разбирам но пък ти ???? учуден съм confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley
Re: покупка директно от совсвеник
21-02-2008 - 15:34:55
До Емилиано-Това което си пропуснал да кажеш е -Да ще си направя лоботомия с кирка... и се научи се да съставяш сложни изречения и после пак си направи лоботомия с кирка..Брокер съм приятелю ,но не съм кирлив като теб..Изтъркай си кирта и пак си направи лоботомия с кирка.. :} :} smoking smiley
Re: покупка директно от совсвеник
21-02-2008 - 16:09:14
Много спешно купувам от собственик УПИ или ПИ, подходящ за жилищно строителство в София, от 4 дка до 10 дка. Атанасова 0898515970
Re: покупка директно от совсвеник
21-02-2008 - 21:51:54
ппродава имот в местноста Изворите до голф игрището между Банско и Разлог имота е 10000 кв.м. на 150 метра от оградата на голф игрището подходящ за вилно селище спа хотел и др. в момента до имота се изгражда панорарамен път които ще стига до кабинковия лифт в Банско. ток вода и канализация се изграждат в момента
а другия е на Предела в местноста Кулиното на 800 метра от ски влека имота е 2000 кв.м. в имота има стари бунгала от бившата почивна станция на месокомбината.собственик 088765386 Иванов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход