Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Собственост върху земята при учредяване право на строеж

Публикувано от Didona74 
Re: Собственост върху земята при учредяване право на строеж
16-11-2007 - 16:16:14
Ще излизам с каквито си искам номераsmiling smiley
По принцип уважавам хората, които притежжвата едни архаични добродетели като доблест и чест. И не харесвам тези, които се чувства унижени ако трябва д аправят компромиси.
Re: Собственост върху земята при учредяване право на строеж
16-11-2007 - 16:21:15
Ще ти отговоря така, както отговарям на малката си дъщеря - " Кой те пита какво харесваш и какво не?... :}
Re: Собственост върху земята при учредяване право на строеж
16-11-2007 - 16:28:44
4ove4e,
не се засягай ами дай едно професионално мнение.
Кажи ми, на първо четене, колко ще ми струва да ми построиш един автосервиз, върху 300 кв.м. закрита плоощ, като се приложат всички европейски изисквания за това?
Re: Собственост върху земята при учредяване право на строеж
16-11-2007 - 16:36:18
ТИ пък откъде реши ,ч е се засягам?
Мнение професионално не мога да ти дам, защото автосервиз не съм изграждал и не знам какви са изискванията. А със сигурност са доста. При сервиза не строителната част е основната. Стротелнат .а част е един навес.
Re: Собственост върху земята при учредяване право на строеж
16-11-2007 - 16:46:57
Ами там ви е грешката, че не питатеsmiling smiley
Re: Собственост върху земята при учредяване право на строеж
16-02-2008 - 18:10:37
Как може да има такива хора като вас ? Какво ще спечелиш от тази земя освен да и плащаш данъците ??? Аз наскоро си купих апартамент в нова кооперация и ми продадаха само правото на строеж и идеални части от сградата. Но сградата е застроена на 100% по целия парцел.
Много се радвам че не са ми продали земята .. За какво ми е ? Сега ще и плащат данъци глупавите собственици без да ползват никаква друга привилегия.
Re: Собственост върху земята при учредяване право на строеж
08-09-2008 - 23:04:17
Здравйте, имам един въпрос на който явно сам няма да намеря добър отговор, касае се за следното:
предстои ми подписването на Предваврителен договор за отстъпено право на строеж, в договора като клауза е посочено че разодите са 20% за мен като УЧРЕДИТЕЛ и 80% за ПОЕМАТЕЛЯ, правилно ли е това, след като обезщетението е 20% и нормално ли е то, Благодаря
Re: Собственост върху земята при учредяване право на строеж
09-09-2008 - 00:31:55
ако некои иска да се отърве от ненужна земя и да не и пласхта данъците може да ми я дари.поемам всички разходи по прехвърлянето
Re: Собственост върху земята при учредяване право на строеж
09-09-2008 - 02:17:36
nradev11,
Браво, най-после имаме решение!
Ама трябва да е ясно кой ще ти я прехвърли!!!
Re: Собственост върху земята при учредяване право на строеж
09-09-2008 - 07:29:15
ами тея дето им са много данъците,а пък земта така или иначе за нищо не я ползват защото на нея е построена сграда.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход