Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

въпроси разни ...

Публикувано от outfaced 
въпроси разни ...
05-11-2007 - 14:19:30
здравейте, нужна ми е малко помощ ...

първо по въпроса за една ипотека:

Данъчната оценка на имота за колко време важи?
Удостоверение за липса на тежести върху имота кой го издава, колко време отнема и може ли да се поиска от лице, което не е собственик на имота?


и после по темата с един строеж:
Какви документи да изисквам от строителя, за да съм що годе сигурен, че му е чиста работата?

moody smiley:
Re: въпроси разни ...
06-11-2007 - 22:11:22
За кой град става въпрос? Какво общо имат въпросите ти с ипотека?
Re: въпроси разни ...
07-11-2007 - 01:13:26
outfaced,

ника ти звучи "корекомски", а въпросите са ти от сорта "......моля, изнесте ми лекция, че мен ме мързи да чета......"
Re: въпроси разни ...
13-11-2007 - 21:12:58
Според буквата на закона данъчната оценка е за годината в която е издадена, но е по-добре да е на половин година.
За втория въпрос не може да се даде универсален отговор - най-добре е да се види какво е построил или да му се види екипа - но говорим за реално работещия екип по трудов договор. Но като цяло какво значение има дали му е чиста или не работата???? Ако не построи сградата така или иначе това което е направил остава собственост на собственика на земята. Така че и да построи и да не построи собственика винаги излиза на далавера :g:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход