Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мотаят ме в Столична община!

Публикувано от zara07 
Мотаят ме в Столична община!
12-09-2007 - 10:54:50
Здравейте!В края на месеца изтича срока на оценката на общинския парцел ,който искам да купя.После цената ще е двойна.Служителката в отдел Общ. соб. или е болна,или е отпуска.Самите документи не се придвижват в прилични срокове и за заповедта на кмета чакам вече 45 дни/в момента е едва в правен отдел/,а оценката на прилежащия терен чакам от-4 месеца./Община Лозенец отказва да я издаде-Не им било работа/.Конфликта между тях се отразява на мен.Какъв е закона?Какво да правя?Моля ви,дайте съвет!!
Re: Мотаят ме в Столична община!
12-09-2007 - 15:43:47
avatar
zara07 Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте!В края на месеца изтича срока на
> оценката на общинския парцел ,който искам да
> купя.После цената ще е двойна.Служителката в отдел
> Общ. соб. или е болна,или е отпуска.Самите
> документи не се придвижват в прилични срокове и за
> заповедта на кмета чакам вече 45 дни/в момента е
> едва в правен отдел/,а оценката на прилежащия
> терен чакам от-4 месеца./Община Лозенец отказва да
> я издаде-Не им било работа/.Конфликта между тях се
> отразява на мен.Какъв е закона?Какво да правя?Моля
> ви,дайте съвет!!


Колкото и гадно да звучи-нищо не можеш да направиш.Или само едно-да намериш достъп до служителката,за да си платиш според тарифата й. :g:
Re: Мотаят ме в Столична община!
14-09-2007 - 12:17:08
Това не зависи от тази-болната,все отсъстваща или невдигаща телефона служителка.Според мен една известна с некоректното си отношение спроителна фирма е платила преди 7-8 месеца,за да ме режат на всякъде/техен служител ме заплаши ,че няма да се справя сама /.Само аз се дърпам да подпиша договор с тях,а интереса им е много голям/няколко парцела сме-като съседите, нямат прблем с общината и вече си купиха земята/.Въпросът ми е :Мога ли да съдя общината за това, че изпускам срока по тяхна вина и търпя големи загуби?Ако ме накарат да искам нова оценка,тя ще е с 150 000 лв. по-висока.
Re: Мотаят ме в Столична община!
23-09-2007 - 10:23:10
отидете направо при ББ сега предизборно може и да Ви помогне и да накара служителката да си размърда задника другото в Бургаско има един почин с кирки , така че преценявайте и действайте Успех! Това е в кръга на шегата иначе намерете начин , защото първата работа на новите общ. съветници ще бъде да коригират цените , а за мотането не само Столична е така и в малките провинциални общини е така казвам го от личен опит и мен ме мотаха обаче по стечение на обстоятелствата съпругата ми има братовчедка общински съветник и така няма да обяснявам нататък smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход