Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

продажба преди датат по предварителния договор

Публикувано от bilianka 
Re: продажба преди датат по предварителния договор
06-11-2006 - 10:55:31
Izvinjavam se za namesata,no zasto iskate saveti i sled tova gi othvarljate i se obighdate,zastoto prosto ne vi iznasjat.Oste poveche kogato sa dadeni ot advokati?Za da stane "po-prosto"naemete si i platete na vash advokat,koito da "kontrira" vashite kupuvachi,ili prekratete dogovornite si otnoshenia i si platete neustoikata!
Taka izmislenijat reket po otnoshenie na vas mi izgleghda po-skoro absurden!I az iskam njakoi da me "reketira"za da mi dade 50-100 000 hiljadi EU winking smiley
Re: продажба преди датат по предварителния договор
06-11-2006 - 13:15:15
не съм казвала че искам да се отказвам , хора вие четет ли въобще eye popping smiley
Re: продажба преди датат по предварителния договор
06-11-2006 - 13:24:15
Единственото за което исках съвет е каква е възможността датата на прехвърляне да е малко по късна ? получих всякакъв вид други съвети , критики и предложения,но точно този не, благодаря Ви все пак и се извинявам ако съм обидила професионално някого !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-11-06 13:25 от bilianka.
Re: продажба преди датат по предварителния договор
06-11-2006 - 13:51:30
"Благодаря ви за съветите , но честно казано ако са праблем 10 дни предпочитам да се откажа от сделката "
Ето тук става въпрос , че искаш да се откажеш от сделката.
А за това, че не си получила съвет не си права. Адв. Костакиева ти написа, че при така подписания договор си поела ангажимент да изповядаш сделката и не можеш да забавиш освен ако не се разбереш с купувача.
Re: продажба преди датат по предварителния договор
06-11-2006 - 14:11:25
дааа , забравих в по горното да изключа Адв. Костакиева , на нея наистина и благодаря !

но не виждам вашия разбор с какво ми помага , а форума е именно за това по мое простичко мнение.
Вече става заяждане а не съм фен ! Всичко добро
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход