Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Редно ли е да прескоча агенцията?

Публикувано от Lubopitna 
Re: Редно ли е да прескоча агенцията?
07-11-2006 - 10:08:35
Любопитна, на мен все пак ми е любопитно какво се разбрахте с агенцията? smiling smiley
Re: Редно ли е да прескоча агенцията?
08-11-2006 - 03:59:20
Интересно ми е каква полза има една агенция да рекламира жилище без знанието на собственика? Без собственика все пак не може да се организира нормален оглед, да не говорим за продажба, а рекламата си е разход, най-малкото на време.
Светнете ме ако обичате.
Re: Редно ли е да прескоча агенцията?
08-11-2006 - 11:00:14
Свет! smiling smiley
Сетих се за един случай от практиката на една известна варненска фирма.
Обажда се клиентка по телефона и запитва дали предлагат някакви по-атрактивни търговски площи по централните варненски улици. Да, разбира се госпожо!!!-това чува отсреща и очите й светват, защото рядко има такива имоти на пазара. Отива в офиса и..... изненада - предлагат й да купи нейния собствен магазин! Естествено, в агенцията дори не знаят на кого е имота smiling smiley
Цел - според мен просто зарибявка на клиента. smiling smiley
Re: Редно ли е да прескоча агенцията?
08-11-2006 - 14:19:05
Благодаря! Интересен случай. smiling smiley
Re: Редно ли е да прескоча агенцията?
08-11-2006 - 15:52:46
Milamila,
ami otidohme i govorihme s tiah i se razbrahme da im platim 250EUR. Te ni predostaviha vsichki dokumenti po imota, koito biaha iziskali ot stroitelia (kato chastno liste) i ni podpisaha dokument, che niama da prediaviavat po natatashni pretentsii i nie ot svoia strana shte si deistvame sami prehvarlianiata i tn. Tova e. :ami:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход