Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За удост. за липса на тежести

Публикувано от белята 
Купихме апартамент в строеж.Плащаме на части цената вече няколко месеца и миналата седмица ни беше нотариалното изповядване/вече има акт 15/.Днес ходих да си взема вече вписания акт от нотариуса и като се зачетох в изброените отдолу представени документи, забелязах, че не е било представено удостоверение за липса на тежести.Просто съм забравила да питам по време на самата сделка за негоsad smileyГоляма беля ли е?Когато в началото вземахме апартамента, проверявах дали не е ипотекиран парцела, в който строят и дали е тяхна собственост.Всичко беше наред.Просто не знам как сега ми е изскочило от главата...В акта само пише, че продавачът декларира, че имотът е чист от вещни тежести и няма никакви права на трети лица върху него.Ако не - дължи ни неустойки и т.н.Достатъчно ли е това или да тичам в службата по вписванията още утре?Ех, че се притесних изведнъж.... moody smiley Уж фирмата е много коректна и досега всичко е наред с тях, ама знам ли...
Тичай, тичай........
камелия
Re: За удост. за липса на тежести
30-06-2006 - 16:10:53
Ми ,то в нотариалния акт се пишат документите,на базата на които е съставен.Те са регламентирани от закона.Проверката за тежести не е между тях. confused smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход