Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

проблем със строител

Публикувано от doctoran 
проблем със строител
22-03-2010 - 22:47:50
smoking smiley



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2010-03-28 12:02 от doctoran.
Re: търся адвокат
23-03-2010 - 21:38:30
Имате основен проблем по договорът - ако правилно Ви разбирам, трябва да платите 100% от цената на Акт 14, т.е. вие вече сте неизправна страна по договорът тъй като сте платили само 70%! За съжаление неизправната страна не може да прекрати договора, това е санкцията на ЗЗД за недобросъвестността и. Казвам Ви го съвсем добронамерено, защото съм от другата страна и до сега съдът уважава тези ни възражения... От друга страна явно и те са в неизпълнение, ако смятам правилно... и те са в забава. Много е важно какво пише в Договорът Ви и съответно в раздел Прекратяване.
Опциите са различни, но зависи от документите...

Екип "МедиЛекс", гр.Варна
Re: проблем със строител
25-03-2010 - 10:53:35
smoking smiley



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-03-28 11:58 от doctoran.
tot
Re: проблем със строител
25-03-2010 - 23:03:01
търси бързо добър адвокат, това е моят съвет
Re: търся адвокат
26-03-2010 - 20:34:01
Quote
medilex
Имате основен проблем по договорът - ако правилно Ви разбирам, трябва да платите 100% от цената на Акт 14, т.е. вие вече сте неизправна страна по договорът тъй като сте платили само 70%! За съжаление неизправната страна не може да прекрати договора, това е санкцията на ЗЗД за недобросъвестността и. Казвам Ви го съвсем добронамерено, защото съм от другата страна и до сега съдът уважава тези ни възражения... От друга страна явно и те са в неизпълнение, ако смятам правилно... и те са в забава. Много е важно какво пише в Договорът Ви и съответно в раздел Прекратяване.
Опциите са различни, но зависи от документите...
Уважаеми Екип "Меди Лекс", гр. Варна, вас, преди да ви научат на вещно право, на елементарна граматика не ви ли научиха?
Re: проблем със строител
27-03-2010 - 13:31:09
Не мисля, че в Интернет трябва да се стараем smiling smiley в изказа си... това е Интернет, а заради такива като Вас хората не получават помощ! Ако няма какво да кажете, по темата - то замълчете! Най-лесно ми е да спра да пиша тук... пък вие оглеждайте други постове за граматически грешки и избивайте комплекси! Имам достатъчно работа, че да си губя времето в безплатна правна помощ! Все пак така изяждам хляба на колегите ми с малко работа!

Екип "МедиЛекс", гр.Варна
Re: проблем със строител
29-03-2010 - 22:25:59
Не се притеснявай, нищо не изяждаш с твоето "Потърсете си адвокат"........
Re: проблем със строител
31-03-2010 - 09:41:22
И къде видя "потърсете адвокат" тук?

Екип "МедиЛекс", гр.Варна
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход