Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

промяна в ПУП

Публикувано от georgebg 
промяна в ПУП
05-05-2006 - 14:00:34
Моля от разбиращите за съвет...
Имам парцел на морето и наскоро се появи съседа ми да разчиства и той терена си - каза че щял да строи и че не му издавал гл. архитект виза .. искал съгласие от съседите .. и аз нали съм си малко настроен положително обикновено и му подписах съгласие за промяна в подробния устройствен план (някаква стандартна бланка, даже не знам защо беше оформена като молба..) както и да е подочух че май ще си дели парцела на 2, това не ме интересува, но след като почти година се занимавах с цифровизация, после промяна в кадастъра, скици, забиване на колчет аи протоколи с моя парцел, сега съм притеснен да не вземат да ми изменят при това съгласие границите на моя парцел, макар че той ме уверява разбира се да не се притеснявам smiling smiley...
Така или иначе ще отида при гл. архитект, но искам да се консултирам със запознатите , дали е възможно да променят моите граници, и в крайна сметка как мога да разбера какъв точно е плана за промяна , съответно да го оспорвам - на какво трябва да се позова че да не се подиграват в общината с мен.

Предварително благодаря на отзовалите се .
Лек ден.

п.с. Още нещо имам виза за проектиране от края на 2003г. и като отидох за подновяване ми казаха че била валидна , защото нямало промяна в изискванията , а аз мисля че срока и е 6м. ?
Re: промяна в ПУП
08-05-2006 - 11:13:49
Никой ли не може да даде съвет sad smiley
jn
Re: промяна в ПУП
20-06-2006 - 13:39:02
po princip pup_a sluji, za da uregulira imota i da pokaje na4ina na zastroqvane .
ako se pritesnqva6 idi v ob6tinata i poiskai da ti pkajat pup_a - za raiona - toi e publi4no dostoqnie, taka 4e ne mogat da ti otkajat

kolkoto do vizata naistina e 6 m,a ako e saglasuvana s institucii - v smisal Vik, Kadastar,energo e 12 m, no ima opciq za prezverqvane, no trqbva da popita6 nai-dobre nqkoq firma koqto se zanimava s nadzor
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход