Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лихвоточки

Публикувано от matildai 
Лихвоточки
10-03-2009 - 17:28:07
Някой може ли да ми отговори какви са точно изискванията, за да бъдат изплатени лихвоточките на съответния правоимащ?
Доколкото аз знам, е необходим предварителен Договор за покупко-продажба на имот. В какъв срок след предоставянето му, се изплащат тези суми?

Мога ли да намеря фирма, която да сключи с моя позната такъв договор във възможно най-кратък срок? След съответната комисионна, естествено. smiling smiley

Re: Лихвоточки
12-03-2009 - 16:26:37
мисля че ще трябва окончателен договор тоест нот.акт
Re: Лихвоточки
20-03-2009 - 00:58:46
Ако сте собственик на лихвочисла е хубаво да сте регистриран като нуждаещ се, за което е нужно да попадете в Общината, някои декларативни бланки с информация !!!
Има краен срок до МАЙ.2009 год. после явно няма да има възможност за картотекиране !!!
Ако сте вече картотекиран :
Договор за покупко - продажба на недвижими имот, като изискване е да съдържа изречението " Сделката се извършва при условията на ЗУЖСВГМЖСВ, и КУПУВАЧА/КАТА ще ползва правата по ЗУЖСВГМЖСВ "

Или
Предварителен договор с фирма /с физическо лице не става/ !
Разрешително за строеж
и още някои документи които не се сещам в момента, но ще ги допълня като видя списъка !!!
Re: Лихвоточки
24-03-2009 - 12:57:11
Андромеда, много ти благодаря за изчерпателната информация, която даваш.

Реално фирмата, от която купуваш, задължително трябва да е строителна. Не може продавач да е просто юридическо лице.
Re: Лихвоточки
24-03-2009 - 13:33:03
мовеш да купиш от всеки даже от баба дядо маика брат и тн.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход