Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПОМОГНЕТЕ ДА МАХНА НЕКОРЕКТНИ НАЕМАТЕЛИ!!

Публикувано от krisi_el 
Re: ПОМОГНЕТЕ ДА МАХНА НЕКОРЕКТНИ НАЕМАТЕЛИ!!
08-01-2009 - 20:42:37
много се замотаваш и губиш . аз ако бех на твое место досега да съм разбил патрона и да съм сложил нов . и пускам друг наемател
Re: ПОМОГНЕТЕ ДА МАХНА НЕКОРЕКТНИ НАЕМАТЕЛИ!!
10-01-2009 - 21:55:25
Ако ми платиш половината ,няма да имаш проблем
Re: ПОМОГНЕТЕ ДА МАХНА НЕКОРЕКТНИ НАЕМАТЕЛИ!!
15-01-2009 - 13:44:46
Половината от кое?
Re: ПОМОГНЕТЕ ДА МАХНА НЕКОРЕКТНИ НАЕМАТЕЛИ!!
15-01-2009 - 14:23:41
avatar
krisi_el Написал:
-------------------------------------------------------
> Половината от кое?

И той не знае- важното е пара да падне!
Защо не отвориш офиса? Имаш ли нещо черно на бяло, с което могат да докажат, че са оставили мебели? Дори и да имат- какво ти пречи да ги складираш в мазето, като ги опишеш и накараш двама свидетели да се подпишат? Вече ти казах, че така се действа в подобни случаи. От какво се притесняваш и какво, всъщност , чакаш?
Re: ПОМОГНЕТЕ ДА МАХНА НЕКОРЕКТНИ НАЕМАТЕЛИ!!
15-01-2009 - 15:10:32
Искам ,да направя всичко по закон и да издържа на всякакви проверки,че най-малко време имам да се мотая по съдилища..
Re: ПОМОГНЕТЕ ДА МАХНА НЕКОРЕКТНИ НАЕМАТЕЛИ!!
15-01-2009 - 15:30:01
avatar
krisi_el Написал:
-------------------------------------------------------
> Искам ,да направя всичко по закон и да издържа на
> всякакви проверки,че най-малко време имам да се
> мотая по съдилища..

Не виждам защо се притесняваш!? Това, което ти предлагам, не е противозаконно. Договорът е прекратен. Двамата свидетели, пред които ще смениш патрона и ще се подпишат под протокола за собствеността, която прибираш на отговорно пазене, ще се подпишат и винаги могат да докажат, че си добросъвестен.
Аз не бих си правила дори труда да им съхранявам мебелите, щом в договора им пише, че отдавам офиса необзаведен. Няма как да докажат, че са оставили нещо, когато са изнасяли техниката........
Re: ПОМОГНЕТЕ ДА МАХНА НЕКОРЕКТНИ НАЕМАТЕЛИ!!
15-01-2009 - 15:56:10
Може би сте права-а,аз просто нямам опит с тези неща...Може би за "следващият път" ...............ще бъда много по-на ниво..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход