Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Проблем

Публикувано от borianat 
Проблем
14-11-2008 - 15:45:00
Здравейте, имам следния въпрос: съпругът ми има наследствен парцел в близост до Стара Загора върху, който бихме желали да си построим малка къща. Парцелът е в регулация и на скицата се вижда, че има от 3-те му страни улици, чиито граници фигурират в нотариалния акт но не все още отчуждени, тъй като общинаат нуе ги е платила и не се знае кога ще стане това. Поради това от ЕВН ни отказват да ни прекрат ток до мястото. Моля за съвет как да постъпим.
Re: Проблем
14-11-2008 - 16:47:06
не искам да ви подведа мисля , но питайте в общината кога ще стане това и докато ви направят проектите ,докато ви издадат разрешителните/за разрешението за строеж ще ви трябва предварителния договор с евн/ и може би въпроса с евн ще се реши
Re: Проблем
17-11-2008 - 10:03:12
За съжаление казаха че не знаят кога ще платят въпросните улици и просто сме в задънена улица
Re: Проблем
17-11-2008 - 11:21:32
avatar
borianat Написал:
-------------------------------------------------------
> За съжаление казаха че не знаят кога ще платят
> въпросните улици и просто сме в задънена улица

Остава ти втория вариант- опрощаваш парите на общината и тя ти издава документ, че сте си уредили сметките по регулация. В противен случай се отказваш от мечтата си за къщата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход