Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Заслужава ли си?

Публикувано от scsa 
Заслужава ли си?
28-07-2008 - 15:49:04
Здравейте приятели, става въпрос за застрояване срещу обещетение. Притежавам 480кв. близо до Нов Български Университет. Разговарях с архитектката в общината и след като на око пресметна съотвените отстояния се оказа, че мога да строя на около 150кв. Разрешено било максимум 5 етажно строителство. Ако правилно смятам 5*150 = 750кв., 30% обещетение, примерно, = 225кв. Не съм разговарял с фирми, но според вас те ще имат ли интерес към застрояването на подобен парцел? Какво бихте ме посъветвали да правя с този имот, който в момента е застроен с бараки и смятам, че мога да извлека повече дивиденти от него чрез застрояване с/у обещетение? Благодаря ви предварително!
Re: Заслужава ли си?
29-07-2008 - 23:53:23
за 750 кв.м РЗП никой предприемач няма да се хване . Вижте дали не може да се обедини със съседните парцели.
Re: Заслужава ли си?
04-08-2008 - 12:31:43
опитах да убедя съседа, но той не склони. Някоя по-малка фирма няма ли да се сългаси?
Re: Заслужава ли си?
04-08-2008 - 15:19:39
не вярвам .просто не е рентабилно
Re: Заслужава ли си?
04-08-2008 - 18:10:58
Естествено, че все някой ще се съгласи, обаче не знам дали ще ти даде 30%. Ама това си е въпрос на преговори.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход