Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

мога ли да осъдя съседа успешно?

Публикувано от stefan63 
мога ли да осъдя съседа успешно?
09-01-2009 - 15:53:12
Здравейте ,
Видял съм се в чудо от съседите над мене - имат течове в банята си и съсипват
моята. Ремонтираха малко - основният теч спря . От някаква друга тръба пак тече от време на време. Не успявам да се разбера с тях. Имам ли шанс да ги съдя и какъв е редът? Благодаря!
i52
Re: мога ли да осъдя съседа успешно?
24-01-2009 - 13:53:58
Да,можеш.Аз минах по този път,осъдих ги и ми платиха щетите и разходите по делото.А начина е :адвокат-дело-съдия изпълнител.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-24 13:58 от i52.
Re: мога ли да осъдя съседа успешно?
24-01-2009 - 14:49:38
Какви съдилища, какви 5 лева, 2 живота няма да ти стигнат да се съдиш!!! Ако си имал застраховка за апартамента, нямаше да имаш грижи. Застрахователят ще ти плати щетите, а парите ще си вземе одма от тоя, който ти ги е причинил и ще се погрижи повече да не ти ги причинява, такъв им е интереса. Говоря не като старило, а като патило. Затова всяка година хвърлям по едни пари /2008 - 64 лв. за 98 кв.м апарт./ и спя спокойно.
i52
Re: мога ли да осъдя съседа успешно?
25-01-2009 - 16:41:07
Госпожо,към коя компания ви е застраховката,та и аз да си направя такава?Вярно е,че делото е свързано с време и пари,и нерви,но когато няма друг начин това е начина.
Re: мога ли да осъдя съседа успешно?
25-01-2009 - 19:12:07
От 25 г.съм клиент на ДЗИ. Не им правя реклама, просто по навик, всяка година, агентката ми има грижа и ми се обажда. Преди 12 г. имах инцидент и благодарение на застраховката ми /комшиите отгоре ме наводниха/, след около1 месец си получих парите за щетите - слава богу, бяха малко - намокрени тапети в кухнята. Сега има много застрахователи. Обиколете ги и си изберете най-изгодната оферта. Много внимателно четете всичко, особено това, с малките букви. *book*
i52
Re: мога ли да осъдя съседа успешно?
27-01-2009 - 17:52:33
Така и ще направя.Благодаря за информацията!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход