Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

вик партида

Публикувано от ivanes 
вик партида
24-01-2009 - 17:05:20
здравейте !! значи купих един магазин в търговски комплекс .в помещението няма предвидена вода и канализация . аз обаче искам да прекарам до там защото решохме да го правим фризиорски салон .технически това е възможно защото канализацията минава на близо . въпросът ми е след това за озаконяването. ще мога ли да си открия нова партида и да ми отчитат водата и въобще може ли това да се озакони ? и какъв е реда по който трябва да мина ако това е възможно ? мерси предварително .
Re: вик партида
24-01-2009 - 21:08:26
Не пишеш от къде си,за това май е най-разумно да питаш в местното ВиК.Така или иначе-всяка такава процедура стига до тях.
Re: вик партида
24-01-2009 - 22:40:18
ами София в студентски град се мнамират. Да сигурно така ще направя просто незнаех с кой да се консултирам с архитект ли с адвокат ли ама най добре да се поразходя до месний клон,просто като си представй какво отношение ме чака там не ми се тръгва .Надявах се някой от тук да се е сблъсквал с този проблем .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход