Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой може да помогне

Публикувано от LAZKRIS-Ltd 
Кой може да помогне
20-10-2007 - 10:48:58
Здравейте,
собственик съм на 1/4 идеална част от 500кв.м. дворно място в центъра на София. От всички съсобственици само аз живея в двора и го поддържам; другите къщи са пустеещи сгради, а една от тях е отдадена под наем. От дълги години останалите собственици на имота дори не са се появявали. Окло нас се застроиха високи сгради и ние останахме в нещо като "дупка". Опитвам се да се свържа с другите собственици, но уви. В същото време имотът ни пустее, тази част от двора, която е "на другите" е обрасла с храсти, затрупана е с остатъци от строителни материали и т.н. Сградите, включително и тази, в която живеят в момента наематели, са с рушащи се и падащи мазилка и покривни конструкции. Изобщо положението в двора е трагично. Аз нямам нито финансова, нито физическа възможност да "оправя " целият двор и сградите в него.
След цялото това въведение, въпросът ми е:
Знае ли някой как да си реша проблема, и може ли да ме насочите към добър адвокат, който се занимава с проблеми по съсобствеността.
Благодаря на всеки който ще се включи със съвет.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход