Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

паркомясто

Публикувано от Николова 
Re: паркомясто
06-02-2006 - 18:10:26
А колко ви иска за паркомястото?
Николова
Re: паркомясто
06-02-2006 - 19:29:06
Благодаря за съдействието. Потвърждавате раэсъжденията ми. Аз съм само един купувач и не поэнавам твърде правната материя, нито изобретателността на инвеститорите. Но в предстоящите преговори ще съм по-уверена относно изправността на сделката и ще търсим решение. Може би ще се плати на останалите собственици за ползване на тази част от двора???
Re: паркомясто
07-02-2006 - 08:45:42
Всички нотариуси, които съм използвал са отказвали да изповядват сделки за паркомясто затова ми е интересно как точно става.
Имотко
Re: паркомясто
07-02-2006 - 23:17:11
Нали ти обясних как става-като постоянна конструкция-навес, но явно трябват много връзки.
Re: паркомясто
08-02-2006 - 09:25:03
Трябва ти и съгласие на съседите ако не спазваш отстояния, а ти не спазваш. НЕ е толкова лесно. Иначе е ясно ако направиш постройка - допълващо застрояване, продаваш я и готово. АМа не мисля, че е чак толкова изгодно. Щото съседите рекетират предприемача повече от общински служителsmiling smiley
Stefan
Re: паркомясто
10-02-2006 - 12:29:59
Аз затова се изпокарах с тях миналата есен и не се стигна до сделка - ни пожелаха да ми продадат апартамент без паркомясто. Обясних им, че живея през булеварда и че имам две в моя блок и нямам излишни 6000 евро, не и не. После ме търсиха да ми предлагат да съм вземел апартамена, че друг бил искал паркомястото, освен това разбрах, че агенция им продавала апартаментите без да поставят подобно условие, но вече бяхме купили друго.
На ъгъла на ГМ и Сишмеоновско строят една голяма сграда Айбилд, защо не се свържете с тях, те не поставяха такова условие. Но не знам на колко продават, преди година и те и Юниверсъл продаваха на 600.
4овек, аз имам нотариален акт за паркомясто, виж в общината бая се чудиха как да го заведат като гараж ли, що ли, щото няма стени... Голям смях. При мен е на подземния етаж.
Re: паркомясто
10-02-2006 - 12:45:08
В подземния етаж все пак е в сградта. Аз говоря за паркоместа в двора - там е интересно как го търгуват.
А как ти е описано паркомястото в нотариалния акт?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход