Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Imam vapros otnosno parcel..

Публикувано от Kashmira 
Re: Imam vapros otnosno parcel..
14-04-2008 - 17:28:11
Архитекта помогна, той няма база данни, но има решения. Предполагам, че всеки, който се занимава с това знае. Още малко и ще мога да си продам местото. Ако има желаещи, вече не е проблеммно. Благодаря на всички ви за информацията. smiling smiley
Re: Imam vapros otnosno parcel..
14-04-2008 - 20:49:08
И аз благодаря за това, че ни светна какво е решението вместо да пишеш, че всеки който се занимава с това го знае. Също беше време да издадеш, че искаш да продаваш имота и около това се върти целия казус.
Re: Imam vapros otnosno parcel..
14-04-2008 - 23:58:42
Пешо, лутането насам натам ме доведе до точния човек, който намери решение за моя имот. Понеже съм малка, явно не се изразявам правилно. Не мисля,че казуса се е въртял около продажбата и ти сам можеш да прочетеш от начало за какво съм писала . Казуса беше за това, че имам проблемен имот...след, като обиколих всички служби, се оказа, че когато има незаконна сзгада на чужд имот, то собственика на имота има право да я бутне без да му се налага да търси ничие съгласие освен това на главния архитект и на службата по незаконно строителство. Е дълго се лутах и накрая ме насочиха правилно и сега ще мога да бутна бараките и да си продам местото. Мисля, че тук е сайт за имоти и всичко свързано с тях.Не виждам къде е моята грешка в това, че искам да продам местото си. Казуса си ми е на място, пък това какво ще правя с местото си е моя работа след, като съм успяла да оправя документите си. Благодарих на всички, понеже ми обърнахте внимание и ме насочвахте към различни институции. Така лека по- лека стигнах до решение. Мисля, че има доста хора с такива проблеми особено с парцели и това ще им бъде в помощ и на тях. smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-15 00:01 от Kashmira.
Re: Imam vapros otnosno parcel..
15-04-2008 - 10:41:09
Именно, защото отначало чета, че не беше писала, че става въпрос за продажба, а сега се оказа, че това било целта. Това, че незаконна сграда на чужд имот може да бъде съборена от собственика на земята, можеше всеки да ти каже, че е според закона. Само дето законо е врата усред поле. Какво правиме ако все пак отнякъде се появи незаконен нямащ никакво право собственик на тези сгради? Все пак те не са се построили сами... Аз имах такъв случай и собственикът на земята съборил незаконна барака на друг човек върху собствения си имот получи ефективна присъда. Все пак (да кажа за успокоение) не отиде да лежи, щото втората инстанция я промени на условна.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход